MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC

tiem, kam patīk ceļot
Renault Megane E-Tech electric
Uzziniet vairāk par valsts atbalsta programmu, iegādājoties jaunu elektroauto vai plug-in hibrīda automobili
jauda 160kW
vai 220 ZS
paātrinājums 7,4 sek.
0-100 km/h
līdz 480 km
nobraukuma rezerve (WLTP)

spēcīgs iespaids

pievilcīgs dizains
Kompakta hečbeka siluets, krosovera iezīmes, izteiksmīga aizmugure un sportiska slīpa jumta līnija garantē unikālu stilu. Virsbūves aerodinamiskā forma piešķir izsmalcinātu izskatu un sola kaislīgu braukšanu. Unikālo dizainu paspilgtina 20 collu vieglmetāla diski, priekšējie LED lukturi un aizmugurējie LED lukturi ar 3D šķiedras efektu, kā arī hromētas detaļas silta titāna zelta krāsā.
ergonomika un telpa
Modernā CMF-EV platforma 100% electric Megane E-Tech nodrošina pilnīgi līdzenu grīdu. 209 mm aizmugurējo pasažieriem kājām, 33 litri sīklietu uzglabāšanai un paplašinātais salona dizains apvienojumā ar izsmalcināto openR instrumentu paneli nodrošina vēl vairāk vietas.
braukšanas pieredze
Ērti iekārtojieties modernajā salonā, kur katrs elements radīts, lai padarītu jūsu braucienu neaizmirstamu. Maksimālu komfortu nodrošina ērts, plašā diapazonā regulējams sēdeklis un liels 774 cm2 apgriezta L burta formas openR ekrāns.
modularitāte un bagāžas telpa
Indukcijas lādētājs zem skārienekrāna, 2 USB-C ligzdas aizmugurē, modulāra viduskonsole, 33 litru telpa sīklietu uzglabāšanai un 440 litru bagāžas nodalījums. 100% electric Megane E-Tech paceļ praktiskumu jaunā līmenī.

tīra tehnoloģija

Google: braukšanas tiešsaistē
Izmantojot Google openR link, jūs varat izveidot līdz pat 5 kontiem un lietot visas iecienītās Google lietotnes un funkcijas bez  viedtālruņa pieslēgšanas.
Harman Kardon premium klases skaņa
Jaunā, ekskluzīvā 410 W Harman Kardon sistēma ar 2 augstfrekvences skaļruņiem instrumentu paneļa sānos, 2 zemfrekvences skaļruņiem priekšējo durvju paneļos, 2 augsto frekvenču skaļruņiem un 2 zemfrekvences skaļruņiem aizmugurējo durvju paneļos, kā arī zemo frekvenču skaļruni bagāžas nodalījumā dāvā satriecošu muzikas baudījumu visiem pasažieriem. Ar Quantum Logic Surround™ tehnoloģiju un 5 akustiskajiem režīmiem mūzika kļūst par izcilu baudījumu.
maksimāla drošība
26 autovadītāja palīgsistēmas, drošība un vadāmība nodrošina gludu braucienu.
Renault Megane E-Tech electric
braukšanas palīgsistēmas
Izbaudiet intuitīvāku un vienmērīgāku braucienu, izmantojot 8 braukšanas palīgsistēmas, ko piedāvā 100% electric Megane E-Tech.
Renault Megane E-Tech electric
drošības sistēmas
Brauciet droši! Inteliģentās drošības sistēmas uzrauga ceļa apstākļus un brīdina par neparedzētām satiksmes situācijām.
Renault Megane E-Tech electric
parkošanās palīgsistēmas
Nekādu uztraukumu par paralēlo parkošanos! Izbaudiet ērtu un vienkāršu manevrēšanu ar parkošanās palīgsistēmu.

tīra elektrība

100% inovācijas
Jaunā CMF-EV platforma ir aprīkota ar īpaši plānu 60 kWh akumulatoru un 160 kW elektromotoru. Optimāls slodzes sadalījums, garāka riteņu bāze, pilnīgi līdzena grīda un ļoti zems smaguma centrs palielina veiklību un telpu salonā.
liela nobraukuma rzerve
Electric Megane E-Tech ir vieglākais automobilis savā klasē (1637 kg). Optimālu energoefektivitāti nodrošina automobilī uzstādītā sistēma, kas automātiski uzrauga akumulatora un motora temperatūru. Jūs rīcībā vienmēr būs labākā iespējamā veiktspēja un sniedzamība.
uzlabota aerodinamika
Novatoriski risinājumi aerodinamikas jomā veicināja sniedzamības palielināšanos. Automašīnas augstums, riepu platums, jumta forma, aerodinamiski profilētie bamperi, gaisa ieplūdes atveres un izvelkamie durvju rokturi ir elementi, kas sekmē labāku veiktspēju.
daudzu gadu pieredzes rezultāts
Renault pētījumu un izstrādes rezultātā radītais 100% electric Megane E-Tech ar līdz pat 480 km sniedzamību (300 km ar 40 kW akumulatoru) ir jūsu sabiedrotais ikvienā braucienā.
uzlādes risinājumi
uzlādes risinājumi
Jūsu rīcībā ir plašas automašīnas uzlādes iespējas – mājās, darbā vai ceļā. 100% electric Renault Megane E-Tech standarta aprīkojumā ir iekļauts Mode 3 kabelis ar Type 2 spraudni, ko var izmantot uzlādei no privātās stacijas (Wallbox) vai publiskā uzlādes punktā. Katrs Megane E-Tech nodrošina iespēju uzlādēt ar maiņstrāvu ar jaudu līdz 22 kW vai ar līdzstrāvu ar 85 vai 130 kW jaudu.
tiešsaistes pakalpojumi
vienmēr saglabājiet sakarus ar savu automobili
Padariet ikdienu vienkāršāku ar My Renault lietotni, tālvadības režīmā no viedtālruņa kontrolējot savu transportlīdzekli: pārbaudiet nobraukuma rezervi, sameklējiet tuvākās uzlādes stacijas, programmējiet uzlādi, plānojiet maršrutu un daudz ko citu.

uzzināt vairāk
Atklājiet piederumu klāstu, kas īpaši izstrādāts jūsu nākotnes 100% electric Megane E-Tech.
Renault Megane E-Tech electric
piederumi
No papildu kravu pārvadāšanas līdz personalizēšanai.
vairāk par jaunais Megane E-Tech electric