Renault MEGANE GrandCoupé

Aprīkojums

Aprīkojums

Pārdomāti un funkcionāli risinājumi

Jaunā Renault MEGANE GrandCoupé sniedz plašu un ērtu salonu, kura funkcionālie risinājumi padarīs ikdienu vienkāršāku.
Renault MEGANE GrandCoupé

„Easy Trunk Access” sistēma bagāžas nodalījuma atvēršanai bez roku palīdzības

Rokas aizņemtas, nevari atvērt jaunās Renault MEGANE GrandCoupé bagāžas nodalījumu? Novelc ar kāju zem aizmugurējā bampera - nodalījums atvērsies pats.
Renault MEGANE GrandCoupé

Centrālais panelis

Augsto un plato prestižā stila centrālo paneli atkarībā no versijas akcentēs īpaši dekoratīvi ieliktņi, bet ergonomiskajā, gareniski regulējamajā elkoņbalstā pieejams 3l tilpuma nodalījums.

Tehnoloģijas

Atklāj sev jaunākās tehnoloģijas

Jaunās Renault MEGANE GrandCoupé augstākā segmenta auto piederīgais aprīkojums nodrošinās ārkārtīgu komfortu un vadīšanas drošību.
Renault MEGANE GrandCoupé

MULTI-SENSE sistēma

Jaunā Renault MEGANE GrandCoupé viegli pielāgojas tavam garastāvoklim. Ar MULTI-SENSE sistēmas palīdzību vari personalizēt savu vadīšanas pieredzi un vadot mainīt savus iestatījumus.
Renault MEGANE GrandCoupé

Vējstikla projektors Head-Up

Ātrums, navigācijas un citu vadības atbalsta sistēmu sniegtie padomi - tagad vari noderīgajai informācijai sekot droši, nenovēršoties no ceļa. To ļauj krāsainais displejs Head-Up, kas sniedz informāciju tieši redzes laukā. Šī no aviācijas aizgūtā tehnoloģija nodrošina patiesu komfortu.

Multimediji

Ceļo, izmantojot mobilās tehnoloģijas

Ienāc nākotnes pasaulē ar jauno Renault MEGANE GrandCoupé un sajūti, cik intuitīva un pārdomāta var būt autovadīšanas pieredze.

Atklāj R-LINK 2 multimediju sistēmu

Atklāj R-LINK 2 multimediju sistēmu, mūsdienu vadības sistēmu kvintesenci. Tās ietilpīgais, ergonomiskais skārienjūtīgais ekrāns pieejams divos formātos - horizontāls ar 7" diagonāli un vertikāls ar 8,7" diagonāli, kas nodrošina lielisku attēla kvalitāti, augstu skārienjūtīgumu un lietošanas ērtumu. Navigācija, radio, lietotnes... un patiesais auto vadības centrs - MULTI-SENSE, kas sniedz piekļuvi vadības atbalsta sistēmām. Atmiņā var saglabāt sešus dažādus lietotāju profilus.
Renault MEGANE GrandCoupé

Krāsains 7-collu TFT ekrāns ar digitālo spidometru

Mēraparātu un indikatoru kopa ar krāsainu 7-collu TFT ekrānu un personalizācijas iespējām īstajā mirklī sniegs tev visu nepieciešamo informāciju, rūpējoties arī par acu ērtību. Attēls ekrānā ir noturīgs un ar perfektu kontrastu, gan dienā, gan naktī.

Komforts

Sajūti jaunu autovadīšanas baudu

Mūsu speciālisti rūpīgi izstrādājuši katru jaunās Renault MEGANE GrandCoupé interjera elementu, lai nodrošinātu izcilu ceļojumu komfortu.

Drošība

Ceļo droši

Vari braukt droši! Jaunā MEGANE GrandCoupé aprīkota ar dažādām vadības atbalsta sistēmām - tās nodrošinās bezstresa autovadīšanu, precīzu un drošu.

Aktīvais ātruma regulators

Sistēma nodrošina drošas iestatītās distances uzturēšanu starp transportlīdzekļiem, automātiski veicot ātruma regulēšanu. Auto priekšpusē iebūvētais radars nosaka attālumu līdz priekšā braucošajam auto un tā ātrumu. Tad sistēma pieslēdzas dzinējam un bremžu sistēmai, lai nepieciešamības gadījumā samazinātu ātrumu, nodrošinot drošu distanci starp transportlīdzekļiem.
Renault MEGANE GrandCoupé

Ārkārtējās bremzēšanas aktīvā palīgsistēma Brake Assist

Jaunā MEGANE GrandCoupé nosaka un uzrāda attālumu līdz priekšā braucošajam auto. Sadursmes draudu gadījumā sistēma brīdina vadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem. Ja vadītājs nereaģē vai reaģē pārāk lēnu, palīgsistēma iesaistās bremzēšanā, lai novērstu sadursmi vai samazinātu iespējamās sekas.
Renault MEGANE GrandCoupé

Aklo zonu kontroles sistēma

Šī sistēma ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām braukšanas joslu maiņas laikā. Ar mirgojošu gaismas diodes signālu sānu atpakaļskata spoguļos tā informē vadītāju par citu transportlīdzekļu atrašanos ārpus redzeslauka, tā būtiski uzlabojot joslu maiņas manevru drošību.

Veiktspēja

Renault MEGANE GrandCoupé

Mūsu zināšanas tavā rīcībā

Automātiskā pārnesumkārba EDC (Efficient Dual Clutch) ar dubulto sajūgu apvieno automātiskās ātrumkārbas komfortu ar manuālās pārnesumkārbas ātrumu un zemāko degvielas patēriņu. Seši vai septiņi pārnesumi (atkarībā no izvēlētā dzinēja) nodrošinās plūstošu gaitu un kustības dinamiku. Tā ir ideāli piemērota patīkamai bezstresa autovadīšanai jebkuros apstākļos. Ko gan vēl varētu vēlēties?
Renault MEGANE GrandCoupé

ECO režīms

Ieslēdz ECO režīmu un samazini degvielas patēriņu. Ar šo funkciju degvielas patēriņu var samazināt par līdz pat 12 %*. Eko-vadīšanas funkciju var izvēlēties arī reāllaika režīmā un sekot savam autovadīšanas stilam, izmantojot individuālos iestatījumus un ieteikumus.

* Atkarībā no autovadīšanas ieradumiem un ceļa situācijas.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais MEGANE

SĀKOT NO 16 140 €
Similar models

Jaunais MEGANE Grandtour

SĀKOT NO 16 990 €
Similar models

Jaunais TALISMAN

SĀKOT NO 26 090 €