Megane R.S. Ultime

Megane R.S. Ultime
ekskluzīva ierobežota sērija 1976 eksemplāros
Ar nepārspējamu F1® dizainu un tehnoloģijām Renault Megane R.S. Ultime ir leģendārā modeļa galīgā versija. Tā lieliski noslēdz 1976. gadā aizsākto Renault Sport programmu un godina to ierobežotā 1976 vienību sērijā. Ikona un unikāls modelis, ko nav iespējams nepamanīt.
ierobežota sērija 1967
eksemplāros
dzinējs 300 ZS
no 0 līdz 100 km/h 5,7 sekundēs

unikāls dizains

Agresīvas līnijas, paplatinātas riteņu arkas, F1 priekšējā spārna iedvesmots bufera elements un īpašas detaļas melnā krāsā izceļ Mégane R.S. Ultimate, padarot to absolūti unikālu. Ļaujiet, lai jūs apbur automobiļa īpaši sportiskais dizains.
skatīt galeriju

veiktspēja

DZINĒJS

DZINĒJS

300 ZS! 1,8 litru tiešās iesmidzināšanas dzinējs, kas radīts, aizgūstot F1 tehnoloģijas, ir apvienots ar EDC divu sajūgu automātisko pārnesumkārbu un nodrošina 420 Nm griezes momentu* un ātrāku droseles reakciju, uzlabojot automobiļa dinamiku līkumos.
SAĶERE

SAĶERE

Labāka saķere un efektīvāka jaudas pārnešana uz ceļa, pateicoties Torsen® ierobežotas slīdes diferenciālim, divu materiālu priekšējiem bremžu diskiem, Brembo® bremžu skavām, Bridgestone® S007 riepām un 4Control četru riteņu stūrēšanai.
R.S. MONITOR

R.S. MONITOR

Lai nodrošinātu perfektu sportiskas braukšanas kontroli, Renault Sport izstrādātais R.S. Monitor 9,3 collu skārienekrānā reāllaikā parāda dzinēja, šasijas un veiktspējas parametrus.
PIEDERUMI
aizsargpārklājums
Pateicoties unikālam, īpaši izstrādātam pārklājumam, Mégane R.S. Ultimate ir lieliski pasargāts no skrāpējumiem un putekļiem.

instinktīva vadīšana

Оptimizējiet veiktspēju reāllaikā, izmantojot R.S. Мonitor 9,3 collu skārienekrānā, izbaudiet Bose® skanējumu, viedtālruņa bezvadu replikācēšanu un easy link integrēto navigāciju. 10 collu digitālais mērinstrumentu panelis aiz stūres un Head-Up displejs ļauj braukt vēl pārliecinošāk un drošāk.
HEAD-UP DISPLEJS

HEAD-UP DISPLEJS

Head-Up displejs palīdz visu uzmanību koncentrēt uz ceļu.
BOSE® SKANĒJUMS

BOSE® SKANĒJUMS

Kristāldzidras augstās frekvences, spēcīgi un dziļi basi – Bose® kaņas kvalitāte ir neapstrīdama.
DIGITĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

DIGITĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

Visi svarīgākie rādītāji komfortablai un sportiskai braukšanai ir tieši jūsu priekšā.
EASY LINK SISTĒMA

EASY LINK SISTĒMA

Integrētā navigācija, viedtālruņa replicēšana, Bose® skaņa un labākā multivides sistēma easy link ar 9,3 collu ekrānu ir jūsu rīcībā.
R.S. MONITOR

R.S. MONITOR

R.S. Monitor ir no Renault Sport pārņemta tehnoloģija, kas ļauj kontrolēt sportiskas braukšanas parametrus.
7 MODERNAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS
Renault Mégane R.S. Ultime ir aprīkots ar progresīvām braukšanas palīgsistēmām, kas pieskaņotas sportiskas braukšanas entuziastu vajadzībām. Pēc vēlēšanās tās var izslēgt.
Megane R.S. Ultime
aktīvā kruīza kontrole (ACC)
Sistēma darbojas ātruma diapazonā no 0 līdz 160 km/h, regulē jūsu ātrumu un ietur drošu attālumu līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.
Megane R.S. Ultime
parkošanās palīgsistēma
Sensori, kas iebūvēti automobilī (priekšpusē, aizmugurē un sānos), brīdina un palīdz izvairīties no šķēršļiem, manevrējot nelielā ātrumā.
Megane R.S. Ultime
aktīvā avārijas bremzēšanas palīgsistēma (AEBS)
Sistēma maksimāli palielina jūsu drošību, brīdinot par sadursmes risku. Sistēma uztver gājējus un veic bremzēšanu, ja jūs nereaģējat laikus vai reaģējat nepietiekami.
braukšana
  • aktīvā kruīza kontrole (AAC)
  • ātruma ierobežojuma pārsniegšanas brīdinājuma sistēma ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju (TSR/SPS)
parkošanās
  • parkošanās palīgsistēma
  • atpakaļskata kamera
drošība
  • aktīvā avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju noteikšanu (AEBS)
  • sistēma droša attāluma ieturēšanai līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim (DW)
  • joslas pamešanas brīdinājuma sistēma (LDW)