Megane GrandCoupé

Dzinēji

Dzinēji un tehniskie dati
Dīzelis
Dīzelis
Degvielas tipsPārnesumkārbas tips
Blue dCi 115 EDC dīzelis automātiskā EDC
Blue dCi 115dīzelis manuālā
Benzīns
Benzīns
Degvielas tipsPārnesumkārbas tips
TCe 140 FAPbenzīnsmanuālā
TCe 140 EDCbenzīnsautomātiskā EDC

Vairāk par dzinējiem
Benzīns
TCe 115
Daudzpusīgais
1,3 litru dzinējs ar 115 ZS jaudu piedāvā lielisku kompromisu starp komfortu un dinamiku. Tas atbildīs visām jūsu prasībām, aizvien esot ideāls partneris ikdienā.
TCe 140 FAP / TCe 140 EDC FAP
Optimālais
Attīstot 240 Nm griezes momentu un 140 ZS jaudu, 1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbodzinējs garantē vēl dabiskāku un dinamiskāku paātrinājumu – vēl lielākam braukšanas priekam. Turklāt šis motors ir pieejams gan ar manuālo, gan ar 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu.
Dīzelis
Blue dCi 115 un Blue dCi 115 EDC
Efektīvais
Šis dzinējs, kas ir pieejams ar manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu, ļauj apvienot jaudu un universālumu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu. Labākais kompanjons tālos braucienos!
Uzzināt vairāk par jauno Megane GrandCoupé
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Megane Grandtour
Similar models
Kadjar