Jaunais MEGANE GrandCoupé

veiksmes tehnoloģija

Renault MEGANE GrandCoupé
sākot no 18 800 €

dizains

Vilinošais un izsmalcinātais GrandCoupé

Atlētisks siluets, atjaunota virsbūves priekšējā daļa ar hromētu radiatora režģi, C formas lukturu gaismas līnijas, 16", 17" un 18" diski, kā arī elegants un modernām tehnoloģijām bagāts salons... Jaunajam Megane GrandCoupé piemīt viss nepieciešamais, lai iekarotu jūsu sirdi.

SKATĪTIES GALERIJU


aprīkojums

Augstās tehnoloģijas

Renault Megane GrandCoupé

Multivides sistēmai EASY LINK

Vai esat gatavi neaizmirstamai moderna automobiļa vadīšanas pieredzei? Pateicoties multivides sistēmai EASY LINK, kas ir saderīga ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, no jaunā Megane GrandCoupé 9,3" centrālā ekrāna jums ir nodrošināta ātra un ērta piekļuve tiešsaistes lietotnēm un pakalpojumiem.
Renault Megane GrandCoupé

MULTI-SENSE

Izmantojot MULTI-SENSE, jūs varat izvēlēties kādu no 8 ambientā apgaismojuma režīmiem un vienu no 4 braukšanas režīmiem (MySense, Eco, Comfort un Sport), lai ceļojums vienmēr atbilstu jūsu noskaņojumam un vēlmēm: motora skaņa un reakcija, stūres un vadītāja ekrāna konfigurācija...
Renault Megane GrandCoupé

Izmantojiet braukšanas palīgsistēmas Renault EASY DRIVE

Aktīvais ātruma regulators Stop & Go, parkošanās palīgsistēma Easy Park Assist, joslas ieturēšanas palīgs, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma AEBS ar gājēju atpazīšanas funkciju, vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma, Head-Up projekcijas ekrāns, brīvroku atslēga-karte... Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, mūsu auto vadīšanas palīgsistēmas atvieglos braukšanu un paaugstinās jūsu drošību.

versijas

Izvēlieties jaunā Megane GrandCoupé versiju, kas piemērota tieši jums

Uzzināt vairāk par jauno Megane GrandCoupé

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Talisman