MEGANE R.S.

izbaudiet savu ikdienu!
New Megane R.S.
dizains Sporta ikona
Ieņemiet vietu pie starta līnijas! Izteiksmīgas formas, paplatinātas riteņu arkas, sporta balstiekārta, ekskluzīva apdare antracīta krāsā, izmeklēts izpildījums un īpašas virsbūves krāsas… Megane R.S. ir apveltīts ar atribūtiem, ko iedvesmojusi motorsporta pasaule un kas pasvītro tā sportisko raksturu.
SKATĪTIES GALERIJU

braukšanas pieredze

Iekarojiet ceļus

Ļaujiet tehnoloģijām paaugstināt jūsu veiktspēju. Spēks, izveicība, lokanība… Izmēģiniet jaunā Megane R.S. īpašo vadīšanas pieredzi!
New Megane R.S.
Atklājiet Renault Sport tehnoloģijas…

R.S. Drive ar Launch Control funkciju un R.S. Monitor – izmantojiet Renault Sport inženieru sasniegumus ar personalizējamo vadītāja 10,2" ekrānu un lielo 9,3" EASY LINK multivides ekrānu ar viedtālruņa replicēšanas funkciju.

* Ar EDC pārnesumkārbu  
New Megane R.S.
… un izbaudiet auto vadīšanas prieku.
Izcila saķere un izveicība, iespaidīga veiktspēja un augsts komforta līmenis. Pateicoties 1,8 litru 300 ZS dzinēja turbokompresora un tiešās degvielas iesmidzināšanas kombinācijai tieši no motorsporta pasaules, četru riteņu stūrēšanas sistēmai 4CONTROL, balstiekārtai ar četriem hidrauliskajiem buferiem, kas darbojas kā otrs amortizatoru komplekts, kā arī jaunā Megane R.S. izplūdes sistēmai ar īpašu vārstu, jūs varat ļauties jaunām automašīnas vadīšanas sajūtām!

sacīkšu gars

Megane R.S. jūs ievedīs augstākas veiktspējas pasaulē

Progresīvas tehnoloģijas  
Progresīvas tehnoloģijas
Cup piekare un ierobežotas slīdes Torsen® diferenciālis, priekšējie bremžu diski no diviem materiāliem, kā arī Brembo© bremžu skavas, Recaro® sporta sēdekļi, Alcantara© apdare… Megane R.S. Trophy atspoguļo mūsu kaislību uz autosacīkstēm.  

Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Zoe E-Tech Electric
Similar models
Captur