Jaunais TALISMAN Grandtour

Dinamisks dizains

INTERJERA DIZAINS

Izsmalcināts interjers

Iekārtojieties ērtāk jaunā TALISMAN Grandtour plašajā salonā un izbaudiet izsmalcinātības, komforta un jaunāko tehnoloģiju pilno, unikālo ceļojumu.

SKATĪTIES GALERIJU


EKSTERJERA DIZAINS

Universāļa elegance un spēks

Mūsdienīgs siluets, precīzas līnijas, iespaidīgs profils un izsmalcināta apdare – jaunais TALISMAN Grandtour savaldzina no pirmā skatiena.

PRIEKŠROCĪBAS

Elegance un vitalitāte

Jaunais TALISMAN Grandtour apvieno stilu un universālumu, kas to padara patiesi unikālu.

Diožu lukturi Matrix Vision

Ideāla ceļa izgaismošana! Diožu lukturi Matrix Vision labāk apgaismo ceļu un vienlaikus neapžilbina citus vadītājus. Komforts un drošība gan dienā, gan naktī.

Atšķirīgā virsbūves priekšdaļa

Eleganta priekšējā daļa, ko akcentē Renault markai raksturīgās lukturu C formas līnijas, izteiksmīgais radiatora režģis un spēcīgais profils – jaunais TALISMAN Grandtour ir patiesi iespaidīgs.

Plašas iespējas mainīt iekšējo konfigurāciju ar Easy Break

Jaunā TALISMAN Grandtour aizmugurējais sēdeklis ir aprīkots ar sistēmu Easy Break, ar kuras palīdzību sēdekli var viegli salikt, kā arī maksimāli izmantot bagāžnieka laukumu ar rokordlielo iekraušanas garumu.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN

SĀKOT NO 26 090 €