TALISMAN Grandtour

Renault TALISMAN Grandtour

dizains

Liela universāļa elegance un praktiskums

Proporcionāls siluets, precīzs profils, iespaidīga virsbūves priekšējā daļa ar jaunu augsto tehnoloģiju lukturu līniju, izteiksmīgs radiatora režģis un hromēti dekoratīvie elementi… Talisman Grandtour – spēcīga un dinamiska universāļa rakstura izteiksme.

SKATĪTIES GALERIJU


Talisman Grandtour

Izbaudiet braucienu pirmajā klasē

Ceļojiet brīvi, pateicoties mūsu inovatīvajām tehnoloģijām, kas pielāgotas jūsu vajadzībām un ikdienas pienākumiem.
Renault Talisman Grandtour

Izbaudiet īpašo vadīšanas komfortu…

No ambientā apgaismojuma līdz veiktspējai – izvēlieties vienu no četriem MULTI-SENSE sistēmas braukšanas režīmiem (Eco, Comfort, Sport, MySense), kuri jums ļaus personalizēt braukšanas pieredzi atbilstoši jūsu vajadzībām, kā arī izmantot unikālo 4 riteņu stūrēšanas sistēmu 4CONTROL ar regulējamo balstiekārtu, kas jauno Talisman Grandtour apvelta ar nepārspētu manevrēšanas precizitāti pilsētas satiksmē.
Renault Talisman Grandtour

… pateicoties mūsu inovatīvajām tehnoloģijām.

Ceļojiet droši un vadiet automašīnu ar īpašu vieglumu, izmantojot mūsu inovatīvās tehnoloģijas, kas pieejamas pielāgojamajā vadītāja ekrānā ar 10,2 collu diagonāli vai inteliģentajā planšetē EASY LINK ar 9,3 collu ekrānu: diožu lukturus Matrix Vision ar gaismu sveiciena funkciju, Renault EASY DRIVE braukšanas palīgsistēmas, Renault EASY CONNCET, borta multivides sistēmu MULTI-SENSE...

versija

Talisman Grandtour INITIALE PARIS

Talisman Grandtour pirmklasīgajā versijā INITIALE PARIS apvieno stilu un universālumu.

Elegances māksla

Spēcīgs un pārdomāts dizains, augstas kvalitātes materiāli, izcils komforts un jaunākās tehnoloģijas… Apvienojumā ar mūsu bagāto pieredzi Talisman Grandtour izstaro izsmalcinātību visās tās formās, atverot jums durvis uz ekskluzivitātes pasauli.

versijas

Izvēlieties jaunā Talisman Grandtour versiju, kas piemērota tieši jums

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman