Jaunais TALISMAN Grandtour

INITIALE PARIS

Pieprasiet pilnību

Elegances, komforta un inovāciju virsotne. Jaunais TALISMAN Grandtour – tas ir mūsu leģendārās versijas INITIALE PARIS radīšanas pieredzes kronis.

Unikāls dizains un aprīkojums

Renault TALISMAN Grandtour

Atšķirīgas formas

Izsmalcināts dizains, jauna augsto tehnoloģiju priekšējo un aizmugurējo lukturu līnija, paplatināts radiatora režģis ar INITIALE PARIS logotipu un īpaši 19 collu vieglmetāla diski – jaunais TALISMAN Grandtour INITIALR PARIS vēl vairāk uzsver tā spēcīgo un izsmalcināto universāļa siluetu.
Renault TALISMAN Grandtour

Ekskluzīva atmosfēra

Balināta koka apdare, priekšējie sēdekļi ar masāžas funkciju, apsildi un ventilāciju, Nappa ādas apdare ar Cognac vīlēm, ekskluzīvi grīdas paklāji, augstākā līmeņa audio sistēma Bose®, izsmalcināti materiāli… Izjūtiet pirmklasīgo ekskluzivitāti jaunā TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS salonā.
Renault TALISMAN Grandtour

Liels bagāžas nodalījums

Ceļojiet bez kādiem ierobežojumiem. Izmantojiet rekordlielo iekraušanas garumu, kas pieejams, pateicoties plašajam un modulārajam bagāžas nodalījumam un saliekamajam sēdeklim Easy Break jaunajā TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS.

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN

SĀKOT NO 26 090 €