Jaunais TALISMAN

Izteiksmīgs dizains

INTERJERA DIZAINS

Izmeklēts interjers

Vienkāršas formas, augstas kvalitātes materiāli, izsmalcināta apdare... Jaunais TALISMAN ir greznības, komforta un izsmalcinātības iemiesojums – no priekšējā paneļa līdz aizmugurējiem sēdekļiem.

SKATĪTIES GALERIJU


EKSTERJERA DIZAINS

Harizmātisks, izsmalcināts siluets

Modernais un izsmalcinātais jaunā TALISMAN dizains iekaros jūsu sirdi.

PRIEKŠROCĪBAS

Izsmalcinātība un mūsdienīgums

Tehniski moderno lukturu neatkārtojamā līnija, izteiksmīgais raksturs un personalizētais interjers pasvītro jaunā TALISMAN spilgto individualitāti.

Diožu lukturi Matrix Vision

Elegantā un Renault markai raksturīgā C formas lukturu līnija izceļ jaunā TALISMAN personību.

Raksturīgā virsbūves priekšdaļa

Jaunais TALISMAN apvieno cieņu un uzticamību, kas vēl izteiktāk atspoguļota tā izteiksmīgajā dizainā.

MULTI-SENSE

Veiktspēja, salona apgaismojums, skanējums un dzinēja reakcijas… Personalizējiet jūsu braukšanas stilu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN Grandtour

SĀKOT NO 26 950 €