Jaunais TALISMAN

Piederumi

ĀRIENE

Piešķiriet jūsu automašīnai jaunu dimensiju

Jūsu jaunais TALISMAN atbilstoši jūsu vēlmēm.
Renault TALISMAN

Jumta reliņi QuickFix

Mūsu izstrādātos jumta reliņus var viegli uzstādīt bez instrumentu palīdzības. Pateicoties ātrās stiprināšanas sistēmai QuickFix, jūs varat uz jumta uzstādīt visu veidu papildu aprīkojumu, piemēram, veloturētāju, slēpju turētāju vai jumta bagāžas kasti.
Renault TALISMAN

Saliekamais āķis

Izvēlieties piekabes āķi, kura uzlikšanai un noņemšanai nav nepieciešami instrumenti. Novietojiet to darba pozīcijā vai nolokiet dažās sekundēs un viegli un vienkārši uzstādiet veloturētāju. Nolocīts ar vienu kustību, āķis nebūs redzams un neiespaidos jūsu automašīnas izskatu.
Renault TALISMAN

19 collu vieglmetāla diski Tropezza

Veidojiet savu stilu, izvēloties 19 collu vieglmetāla diskus, kas izcels jūsu automašīnas eleganci, padarīs tās ārieni vēl spilgtāku un vairos drošību.
Renault TALISMAN

Hromēti atpakaļskata spoguļu korpusi

Padariet jūsu jaunā TALISMAN stilu vēl spilgtāku, tā individualitāti pastiprinot ar hromētiem atpakaļskata spoguļu ietvariem.

INTERJERS

Vai vēlaties personalizēt jūsu jauno TALISMAN?

Iepazīstieties ar mūsu piederumu klāstu.  
Renault TALISMAN

Modulārā aizsargsistēma Easyflex

Pārvadājiet lielus un netīrus priekšmetus, izmantojot neslīdošu un ūdensizturīgu bagāžas nodalījuma ieklāju, kas pasargās jūsu jaunā TALISMAN bagāžas nodalījuma apdari.
Renault TALISMAN

Bagāžas nodalījuma slieksnis no nerūsējošā tērauda

Aizsargājiet bagāžas nodalījuma malu, uzstādot elegantu slieksni no nerūsējošā tērauda.
Renault TALISMAN

Uz galvas balsta uzstādāms apģērba pakaramais

Pakariet apģērbu uz priekšējā sēdekļa galvas balstam piestiprināta pakaramā, un jūsu drēbes braucienā laikā nesaburzīsies.
Renault TALISMAN

Piknika galdiņš

Salona aizmugurē izmantojiet nolokāmo galdiņu, uz kura var nolikt grāmatu, dzēriena krūzi vai ūdens pudeli.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN Grandtour

SĀKOT NO 26 950 €