TALISMAN

Renault TALISMAN

dizains

Liels augstākās klases sedans

Izsmalcinātas līnijas, ko pasvītro hroma elementi, izteiksmīga un individuāla virsbūves priekšdaļa, jauna priekšējo un aizmugurējo lukturu līnija, kā arī pilnveidots interjers… Talisman pārspēj visas cerības.

SKATĪTIES GALERIJU


aprīkojums

Izbaudiet braucienu pirmajā klasē

Personalizējiet jūsu braukšanas pieredzi un vienkāršojiet ikdienas uzdevumu veikšanu, izmantojot mūsu mūsdienīgās tehnoloģijas.
Renault Talisman

Izmantojiet inovatīvās tehnoloģijas…

Diožu lukturi Matrix Vision, Renault EASY DRIVE braukšanas palīgsistēmas, multivides sistēma Renault EASY CONNCET, MULTI-SENSE… Izbaudiet Renault labākās tehnoloģijas interaktīvajā EASY LINK 9,3 collu skārienekrānā un personalizējamajā vadītāja ekrānā ar 10,2 collu diagonāli. Izbaudiet komforta un drošības pilnu ceļojumu.
Renault Talisman

… un ik ceļojums notiks izcilā komfortā.

Sistēma MULTI-SENSE piedāvā 4 braukšanas režīmus (MySense, Eco, Comfort un Sport), kas jums ļauj personalizēt braukšanas pieredzi atbilstoši jūsu vajadzībām un noskaņojumam, kā arī izmantot unikālo četru riteņu stūrēšanas sistēmu 4CONTROL un regulējamo balstiekārtu, kas jauno Talisman pilsētas satiksmē apvelta ar nepārspējamiem manevrēšanas dotumiem.

versijas

Izvēlieties Talisman versiju, kas piemērota tieši jums


Talisman Grandtour

Nepieciešams vairāk vietas? Plašais un modulārais Talisman ir pieejams arī unversāļa versijā, kas apvieno stilu ar eleganci.

Liela universāļa elegance un praktiskums

Sportisks siluets, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, sistēma Easy Break, ērts un izmeklēts interjers un inovatīvas tehnoloģijas – Talisman Grandtour atbilst jūsu vajadzībām un nodrošina pilnīgi jaunas braukšanas izjūtas.

versija

Talisman INITIALE PARIS

Atklājiet jauno Talisman leģendārajā versijā INITIALE PARIS un izjūtiet jaunu elegances dimensiju.

Unikāls izpildījums

Aizraujošs, juteklisks, novatorisks... Ļaujieties Talisman INITIALE PARIS valdzinājumam! Elegants siluets un hroma akcenti, 19 collu vieglmetāla diski, sēdekļi ar Nappa ādas apdari, apsildes, dzesēšanas un masāžas funkciju, augstākās klases Bose® audiosistēma, jauna apdare ar balināta koka efektu, grīdas paklāji un sliekšņi ar iestrādātu INITIALE PARIS vārdu... Izvēlieties unikālu pieredzi!
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Koleos

Similar models

Espace

Similar models

Talisman Grandtour