Jaunais TALISMAN

INITIALE PARIS

Ļaujiet jūs savaldzināt

Vienkāršība, komforts un izsmalcinātība... Jaunais TALISMAN apvieno elegances mākslu ar leģendārās versijas INITIALE PARIS pilnību.

Unikāls dizains un aprīkojums

Renault TALISMAN saloon interior gear lever and cup holders

Izmeklēts dizains

Elegants siluets, tīras līnijas, Matrix Vision LED lukturi un dinamiskie pagrieziena rādītāji, hromēts radiatora režģis ar INITIALE PARIS gravējumu un 19 collu vieglmetāla diski... Jūs apburs jaunā TALISMAN INITIALE PARIS absolūtā elegance.
Interior front seat - Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Ekskluzīva atmosfēra

Jauni apdares paneļi, kas atgādina balinātu koku, augstas kvalitātes materiāli, apsildāma perforētas ādas stūre ar INITIALE PARIS logotipu, Nappa ādas sēdekļu apdare ar Cognac vīlēm un hromēti dekoratīvie elementi... Jaunais TALISMAN INITIALE PARIS priecāsies jūs uzņemt tā unikālajā interjerā.
Leather seats - Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Izcils komforts

Ceļojiet, baudot komfortu, ko sniedz četru riteņu stūrēšanas sistēma 4CONTROL ar regulējamu balstiekārtu, un ļaujieties relaksācijai, ko sniedz apsildāmie sēdekļi ar masāžas un ventilācijas funkciju. Tas viss satriecošas skaņas telpā, pateicoties augstākās klases Bose® audiosistēmai un laminētiem sānu stikliem, kas jūs aizsargā no ārējiem trokšņiem.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN Grandtour

SĀKOT NO 26 950 €