nobraukuma rezerve un uzlādes laiks

RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC

vienkāršota uzlāde

charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
CEĻĀ
Lielākā daļa publisko uzlādes staciju ir saderīgas ar jūsu automobili. Tās ir pilsētu centros, Renault dīlercentros un pie automaģistrālēm. Savu automobili jūs varat uzlādēt vairāk nekā 300 000 uzlādes staciju visā Eiropā (tostarp 77 000 Francijā).
charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
MĀJĀS VAI DARBĀ
Elektromobili var uzlādēt no elektrotīkla, izmantojot standarta komplektācijā iekļauto kabeli. Optimālai uzlādei vienkārši pieslēdziet automobili 7,4 kW vienfāzes maiņstrāvas mājas uzlādes stacijai vai 11 kW trīsfāzu maiņstrāvas stacijai. Šos termināļus var viegli uzstādīt mājās vai darbavietā. Nepieciešamības gadījumā var izmantot arī pastiprinātu kontaktligzdu, taču šādi uzlādes process vienkārši būs lēnāks.
INDIVIDUĀLAJIEM KOMERSANTIEM
mobilize power solutions
Izmantojiet lādētāja uzstādīšanas pakalpojumu, ko sniegs kvalificēts tehniķis jūsu mājās vai darbavietā pirms transportlīdzekļa piegādes.
mobilize charge pass
Lai padarītu braucienus vēl ērtākus, izmantojiet priekšrocības, ko sniedz 77 000 uzlādes staciju, pārbaudiet to saderību ar jūsu Trafic Van E-Tech 100% electric, izvēlieties ātro vai lēno uzlādi un ērti maksājiet ar Mobilise Charge Pass. Tas viss Eiropā labākajā uzlādes staciju tīklā un ar ļoti lielu jaudu Ionity tīklā (par izdevīgiem tarifiem).
mobilize smart charge
Mobilize Smart Charge lietotne sāk uzlādēt jūsu automobili ārpus maksimālā pieprasījuma stundām. Jūs ietaupāt naudu, izmantojot lētāku elektroenerģiju.
UZŅĒMUMIEM
mobilize business pass - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
mobilize business pass
Organizējiet savu darbadienu un braucienus ar Mobilize Business Pass. Tas ļauj jums plānot maršrutus, izmantojot piekļuvi vairāk nekā 10 700 uzlādes stacijām Ildefransā (un līdz pat 400 000 staciju visā Eiropā).