JAUNAIS RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC

Renault Trafic Van E-Tech
cena no 48 390 €
dzinējs 90 kW
jeb 120 ZS*
līdz 297 km
nobraukuma rezerve**
līdz 8,9 m3
kravas telpas tilpums
izmēri 4,15 m
lietderīgais garums*

* atkarībā no versijas
** atkarībā no versijas, dati atbilstoši WLTP protokolam


100% elektrisks, 100% efektīvs

driving range - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
297 km nobraukuma rezerve
Dodieties uz jebkuru punktu ar Trafic Van E-Tech 100% electric, brīvi pārvietojieties zemu emisiju zonās (LEZ) un pilsētu centros, veiciet garus braucienus bez CO2 izmešiem un kvēpu daļiņām, izmantojot nobraukuma rezervi līdz 297 km.

pārvaldiet nobraukuma rezervi un uzlādi

My Renault lietotne un Mobilize pakalpojumi palīdzēs pārvaldīt jūsu Trafic Van E-Tech 100% electric nobraukuma rezervi un noteikt pieejamos uzlādes punktus brauciena laikā.

savienotie pakalpojumi

Esot automobilī vai attālināti izmantojot Renault lietotnes savienotos pakalpojumus, uzziniet atlikušo nobraukuma rezervi, tuvākās uzlādes stacijas, uzlādes plānu, izmantojiet maršrutu plānošanu un daudz ko citu.

izmēri un piederumi atbilstoši jūsu vēlmēm

KRAVNESĪBA
loading volume - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
Trafic Van E-Tech 100% electric var pārvadāt kravu ar apjomu līdz 8,9 m3. Turklāt, izmantojot 18 fiksācijas punktus, tā būs droši nostiprināta.
VIENKĀRŠOTA IEKRAUŠANA
easy loading - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
Trafic Van E-Tech 100% electric piedāvā klasē labāko pārvadājamās kravas garumu – 4,15 m*. Iekraušanu atvieglo atvērums starpsienā un telpa zem pasažiera sēdekļa.
* atkarībā no versijas
INDIVIDUALIZĒTI PIEDERUMI
adapted fittings - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
Izmantojiet pielāgotus, jūsu vajadzībām atbilstošus piederumus – speciālu iekšējo apšuvumu, aizsargpārklājumus un uzglabāšanas sistēmas.

aprīkojums

profesionāla kabīne
Tāpat kā versija ar iekšdedzes dzinēju, arī Trafic Van E-Tech 100% electric ir aprīkots ar modulāru darba telpu. Lielo centrālo sēdekli var nolocīt, lai uz tā novietotu klēpjdatoru, planšetdatoru vai izmantotu integrēto A4 formāta dokumentu turētāju.
tādas pašas priekšrocības arī dīzeļdzinēja versijā
Tāda pati izturība, dinamika un komforts, tāda pati kravnesība un interjera dizains jūsu mobilajam birojam – uzziniet vairāk par Trafic Van E-Tech versiju ar dīzeļdzinēju.

izvēlieties savu automobili

subsīdijas un atbalsta programmas
Valdība palīdzēs jūsu uzņēmumam pāriet uz elektrisko transportu, piedāvājot pārkārtojumiem nepieciešamās subsīdijas un atbalstu atkarībā no reģiona, kurā veicat uzņēmējdarbību.
personalizējiet savu Renault Trafic Van E-Tech 100% electric