Jauns dzinējs un jauna pārnesumkārba

Renault TRAFIC

VAIRĀK JAUDAS, MAZĀK PATĒRĒTĀS DEGVIELAS!

Jauns dīzeļdzinējs

Jaunais 5. paaudzes 2 litru dīzeļdzinējs, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, palielina jaudu (+ 25 ZS) un griezes momentu (+ 40 Nm). 

Pateicoties tam, vadība kļūst vēl patīkamāka, reāli samazinot degvielas patēriņu.

DZINĒJU RISINĀJUMI

SĒRIJVEIDA IZPILDĒ

Extended Grip

Vai bieži sanāk braukt pa grūti izbraucamām vietām? Inovatīvā Extended Grip tehnoloģija ir pieejama standarta aprīkojumā TRAFIC. Šī pretslīdēšanas sistēma nodrošina optimālu vilkmi ar ceļa segumu. 

Kā tas darbojas? Kad piedziņas riteņi sāk izslīdēt, sistēma nekavējoties konstatē sliktu saķeri. Atšķirībā no tradicionālajām pretslīdes sistēmām, Renault TRAFIC sistēma neierobežo motora jaudu. Gluži pretēji, tā ļauj riteņiem slīdēt, lai notīrītu sniegu, netīrumus vai smiltis, atrastu pareizo saķeri un lēnām virzītos tālāk.

PALĪDZĪBAS SISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI SLĪPUMĀ

SĒRIJVEIDA IZPILDĒ

Palīdzības sistēma kustības uzsākšanai slīpumā


Pateicoties palīdzības sistēmai kustības uzsākšanai slīpumā, mierīgi uzsāc braukšanu nogāzē, kuras slīpums pārsniedz 10%. 

Kā tas darbojas? TRAFIC automātiski apstājas uz 2 sekundēm, lai jūs varētu izspiest sajūgu un sākt droši pārvietoties.
Renault TRAFIC

AdBlue®

AdBlue® ievērojami samazina piesārņojošo vielu izmešus, vienlaikus nodrošinot augsti produktīvu motora darbību. Piedevas 20 litru tvertnes piepildīšana ir ļoti vienkārša, pateicoties vieglai piekļuvei vāciņam pie degvielas tvertnes uzpildes kakliņa vadītāja durvju labajā pusē. Uzpildīšanu ir iespējams viegli veikt arī parastā degvielas uzpildes stacijā.
Renault TRAFIC

Stop & Start

Šī sistēma palīdz samazināt degvielas patēriņu un siltumnīcefekta gāzu emisijas. Stop & Start tehnoloģija apstādina motoru automašīnas apstāšanās brīdī (sastrēgumi, sarkanā gaisma ...), un tā tiek iedarbināta automātiski, kad nospiežat sajūga pedāli.
Renault TRAFIC

Režīms ECO + DRIVING ECO2

Vienkārši ieslēdz ECO režīmu uz paneļa un samazini degvielas patēriņu. Vienkārša un praktiska DRIVING ECO2 * sistēma, iebūvēta R-LINK Evolution. Analizē savu braukšanas stilu un izmanto degvielas ekonomijas padomus. Reālā laika braukšanas stila indikators ļaus pilnveidot ekoloģisku braukšanas stilu.
Degvielas patēriņa indikatori atbilst standarta mērīšanas metodēm, kas noteiktas pašlaik spēkā esošajos noteikumos, kurus oficiāli apstiprina automašīnas sertifikācija. Mērīšanas sistēma visiem ražotājiem ir vienāda un ļauj salīdzināt dažādas automašīnas. Degvielas un AdBlue® patēriņa mērīšana reālos apstākļos ir atkarīga no ekspluatācijas apstākļiem, transportlīdzekļa aprīkojuma, braukšanas stila un slodzes. 

* Atkarībā no versijas
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.