Garums, augstums, platums ... Precīzi izmēri.

UZZINI Zoe E-Tech electric IZMĒRUS: VAI Zoe E-Tech electric DER TAVĀ GARĀŽĀ?

elektrifikācijas pieredze

R135 un R110 motori

R135 un R110 motori

2 motori

R135 motors

Zoe E-Tech electric, kas aprīkots ar jaunu 100 kW motoru, piedāvā vēl vairāk prieka un jaunu iespaidu! 135 Zs un griezes moments 245 Nm ļaus tev izmantot uzlabotās funkcijas, kas nodrošina vēl lielāku daudzpusību un komfortu, īpaši uz lielceļiem.


R110 motors

R110 motors, kas attīsta 80 kW (108 Zs) un 225 Nm griezes momentu, nodrošinās tava Zoe E-Tech electric jaudu un daudzpusību, padarot ceļojumu vēl ilgāku un patīkamāku.

B režīms

B Mode - jauns braukšanas režīms pilsētā


Aizmirsti par mehāniskajām pārslēgšanas svirām! Pateicoties "e-Shifter" elektroniskajam ātrumu pārslēgam, pietiek ar vienkāršu impulsu, lai pārslēgtos no režīma B uz režīmu D un otrādi vai ieslēgtu atpakaļgaitas pārnesumu. Izvēlētais braukšanas režīms tiek parādīts konsolē un 10" digitālajā  indikatoru un rādītāju displejā. Stāvbremzes režīms nav jāizmanto, Zoe E-Tech electric pats apstāsies, kad izslēgsies motors.

Elektroniskais ātrumu pārslēgs "e-Shifter"

elektroniskais ātrumu pārslēgs "e-Shifter"


Ar vienu kustību no viena režīma uz citu. Aizmirsti par mehāniskajām pārslēgšanas svirām! Pateicoties "e-Shifter" elektroniskajam ātrumu pārslēgam, pietiek ar vienkāršu impulsu, lai pārslēgtos no režīma B uz režīmu D un otrādi vai atpakaļgaitas pārnesumu. Izvēlētais braukšanas režīms tiek parādīts konsolē un 10" digitālajā  indikatoru un rādītāju displejā. Stāvbremzes režīms nav jāizmanto, Zoe E-Tech electric pats apstāsies, kad izslēgsies motors.

izvērsta specifikācija

80 kW elektromotors100 kW elektromotors
Degvielas tipsEnergo elektrībaEnergo elektrība
TransmisijaReduktorsReduktors
RAŽĪBA-PATĒRIŅŠ:
CO2 izmeši NEDC-BT (g / km)00
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Captur E-Tech Plug-in Hybrid

Similar models

Clio