ZOE E-Tech electric

Zoe E-Tech electric
ELEKTRIZĒJOŠS DIZAINS
Pilsētas automobilis, kas elektrizē ikdienas pienākumus
Mūsdienīgs un dinamisks dizains, spilgti izteikts virsbūves līniju raksturs, tīra enerģija… Zoe E-Tech electric izcels tavu individualitāti un kļūs neaizvietojams tavā ikdienā. Izbaudi elektro krāsas!
Zoe E-Tech electric
Full LED apgaismojums
Renault markai raksturīgais stils - C formas gaismas diožu līnija lukturos, padara Zoe E-Tech electric nepārspēti izteiksmīgu. Izbaudi izcilu redzamību ar 100% LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem.
Zoe E-Tech electric
17 " vieglmetāla diski
ar dimanta mirdzumu vēl dinamiskākam izskatam.
Zoe E-Tech electric
Multimediju sistēma EASY LINK
Vienkārši pieslēdz savu viedtālruni un izbaudi multimediju pasauli, kas bagātināta ar īpašām funkcijām elektriskajam automobilim, tieši no 9,3" skārienjutīgā ekrāna.
Zoe E-Tech electric
10" indikatoru un rādītāju digitālais displejs
Uzzini pamatinformāciju par to, kā vadīt un atspoguļot tavu navigācijas sistēmu Zoe E-Tech electric 10" indikatoru un rādītāju displejā.
Zoe E-Tech electric
Otrreiz pārstrādājamie materiāli
Zoe E-Tech electric atklāj 100% pārstrādājamu materiālu izmantošanu. Uz informācijas paneļa vidējā josla ir ar tādu pārklājumu, kas salonā rada komfortablu  un siltu atmosfēru.

vadīt elektrisko automobili ir ļoti vienkārši!

Plāno braucienu? Nobraucamais attālums, uzlāde, maršruts… Izbaudi brīvību!

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS
Līdz 395 km (WLTP*)
Pateicoties 52 kWh jaudai, Zoe E-Tech electric akumulators ļaus pieveikt līdz 395 km (WLTP*)  attālumu.
UZLĀDE
Pilsētas automobilis ar universālu uzlādi.
Mājās, pilsētā, pie lielveikala vai uz ceļa, uzlādē Zoe E-Tech electric neatkarīgi no apstākļiem.

Wallbox (7,4 kW): vairāk kā 300 km nobraucamais attālums 8 stundu laikā*

Publiskā uzlādes stacija (11 kW): 120 km nobraucamais attālums 2 stundu laikā*

Publiskā uzlādes stacija (22 kW): 120 km nobraucamais attālums 1 stundas  laikā*

Līdzstrāvas ātras uzlādes stacija (50 kW): nobraucamais attālums līdz 150 km 30 minūtēs*
TIEŠSAISTES PAKALPOJUMI
Ikdienas pienākumu vienkāršošana

Padari savu ceļu vienkāršāku ar mūsu tiešsaistes pakalpojumiem
Izmanto Zoe E-Tech electric daudzos tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot multimediju sistēmu EASY LINK. Tāpat vari arī iepriekš iestatīt komfortablu temperatūru Zoe E-Tech electric salonā vai izplānot uzlādi un ceļojumu.

elektrizējoša pieredze

Praktiskums un efektivitāte - mūsu eksperti katru detaļu izstrādāja tā, lai tavs Renault Zoe E-Tech electric būtu mūsdienīguma un inovāciju iemiesojums.

Zoe E-Tech electric
Motors R135 (100 kW)
Jauns 135 Zs elektromotors. Piedzīvo dinamisku braukšanu bez trokšņa un vibrācijas!
Zoe E-Tech electric
B Mode - jauns režīms auto vadīšanai pilsētā.
Režīms B Mode ļauj kontrolēt elektrības atjaunošanas jaudu, nodrošinot manevrējamību un ērtu vadīšanu pilsētas satiksmē.
Zoe E-Tech electric
Vadīšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas
Jebkurā situācijā izjūti augstu komforta un drošības līmeni. Zoe E-Tech electric ir aprīkots ar daudzām palīgsistēmām auto vadīšanai, kas ne tikai rada drošības sajūtu, bet arī atvieglo manevru veikšanu.

VERSIJAS

Izvēlies Zoe E-Tech electric versiju, kura tev ir vispiemērotākā.
* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) standarta cikls: 57% pilsētas ceļi, 25% piepilsēta, 18% šosejas) Zoe Life versijai, aprīkotai ar 15 collu vieglmetāla diskiem. Nobraucamais attālums Life R110 versijai. Nobraucamais attālums un uzlādes laiks tika noteikti, pamatojoties uz mērījumiem saskaņā ar WLTP ciklu, kā arī saskaņā ar Eiropas Savienības Regulā Nr.715/2007 ar grozījumiem Nr.ES 692/2008 noteiktajām tehniskajām prasībām un vadlīnijām. Konkrēta transportlīdzekļa nobraucamais attālums faktiskajos ceļa apstākļos var atšķirties no mērījumu rezultātu datiem, jo ​​šīs vērtības, cita starpā, ietekmē tādi faktori kā akumulatora uzlādēšanas metode, tā vecums, temperatūra, ceļa seguma veids, spiediens riepās, transportlīdzekļa svars un tehniskais stāvoklis, braukšanas stils un ceļa apstākļi (satiksmes intensitāte, ceļa seguma stāvoklis utt.). Īpaša automašīnas cena.

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Jaunais Clio E-Tech Hybrid
Similar models
Captur E-Tech Plug-in Hybrid
Similar models
Clio