Zoe E-Tech electric

Nobraukums, akumulators un uzlāde

Akumulators Z.E. 50

Pateicoties 52 kWh jaudai, Zoe E-Tech electric akumulators ļaus nobraukt līdz 395 km lielu attālumu (WLTP*) ar vienu uzlādi.
* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) standarta cikls: 57% pilsētas ceļi, 25% piepilsēta, 18% šosejas) Zoe Life versijai, aprīkotai ar 15 collu vieglmetāla diskiem.

faktiskais nobraucamais attālums ir atkarīgs no noteiktiem apstākļiem:

Zoe E-Tech electric

Ātrums

Jo lielāks ātrums, jo vairāk enerģijas nepieciešams tā uzturēšanai.
Zoe E-Tech electric

Auto vadīšanas stils

Lai palielinātu savu nobraucamo attālumu izmanto tādas Z.E. tehnoloģijas kā palēninājums vai rekuperatīvā bremzēšana.
Zoe E-Tech electric

Topogrāfija

Pārvietošanās pret kalnu palielina elektroenerģijas patēriņu un samazina nobraucamo attālumu. Enerģijas atjaunošanās notiek braucot lejup.
Zoe E-Tech electric

Klimatiskie apstākļi

Vidēji Z.E 50 akumulators  nodrošina nobraucamo attālumu līdz 395 km vasarā un 250 km ziemā.

uzlādē savu Zoe E-Tech electric

Mājās

Mājās

Ātri uzlādēt savu Zoe E-Tech electric mājās var izmantojot 7,4 kW Wallbox * uzlādes staciju. Pieslēdzot transportlīdzeklim kabeli ar 2. tipa savienotāju, pilna uzlāde no 0 līdz 100% tiks nodrošināta aptuveni 9 stundu un 25 minūšu laikā.
* Wallbox akumulatora uzlādes stacijas uzstādīšanu drīkst veikt tikai licencēts elektriķis.

Darbā

Darbā

Arvien vairāk uzņēmumu saviem darbiniekiem ierīko elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas. Uzlādē Zoe E-Tech electric, kad esi darbā!

Publisko uzlādes staciju tīklā

Publisko uzlādes staciju tīklā

Pateicoties iebūvētajam Caméléon ™ lādētājam, tu vari atjaunot līdz 100% nobraucamā attāluma 3 stundās, izmantojot 22 kW uzlādes staciju tirdzniecības centros, pilsētas centra stāvvietās vai uz koplietošanas ceļiem.

Uz automaģistrālēm

Uz automaģistrālēm

Brīvdienas? Netērē laiku! Ar jauno līdzstrāvas lādētāju izmanto ātrās uzlādes stacijas.

30 minūšu laikā tavs Zoe E-Tech electric var atjaunot nobraucamo attālumu līdz 150 km, atkarībā no apstākļiem plānotajā maršrutā. Laiks kafijai!

uzlādes posmu plānošana un kontrole

Izmantojot tiešsaistes Renault CONNECT pakalpojumus un Combo CCS savienotāju tavā Zoe E-Tech electric, uzlādi ir viegli pārvaldīt.

Zoe E-Tech electric

Vadi savu transporta līdzekli attālināti

Pārlūko savu maršrutu Zoe E-Tech electric 9,3" multimediju ekrānā.
Zoe E-Tech electric

Izmanto daudzfunkcionālo uzlādes režīmu

Pateicoties Combo CCS savienotājam, kas atrodas aiz Renault logotipa uz Zoe E-Tech electric radiatora restēm,  tu vari pieslēgties jebkuram lādētājam visā Eiropā.
Renault Zoe

Ar mums ikviens ceļš būs vienkāršs

Apskati nobraucamo attālumu, atrodi pieejamās uzlādes stacijas, iestati maršrutu un izbaudi iecienīto mūziku. Izmanto Renault EASY LINK sistēmas priekšrocības, kuras ir pārdomātas līdz sīkākajai detaļai, lai atvieglotu tavu ceļojumu.

Vilces akumulators Zoe E-Tech electric

Ar Zoe E-Tech electric tu kļūsti par vilces akumulatora īpašnieku, uz kuru attiecas 8 gadu  vai 160 000 km garantija (atkarībā no tā, kas iestājas agrāk), un tiek garantēts, ka tā uzlādes līmenis būs  66% līmenī no sākotnējā apjoma.

paildzini sava akumulatora kalpošanas laiku

Zoe E-Tech electric ir aprīkots ar interaktīvām un ērti lietojamām tehnoloģijām, kas nodrošina nepieciešamo informāciju nobraucamā attāluma palielināšanai.

Ekonometrs

Izvietots pa labi no 10" indikatoru un rādītāju digitālā displeja, ekonometrs informē par enerģijas patēriņu vai atjaunošanu. Kontrolē patēriņu reālā laika režīmā, lai palielinātu nobraucamo attālumu.

ECO režīms

ECO režīms ir funkcija enerģijas patēriņa optimizēšanai, kas ietekmē noteikta transportlīdzekļa aprīkojuma darbību (apkure, gaisa kondicionēšana, stūres pastiprinātājs utt.), kā arī dažas darbības, kas saistītas ar auto vadīšanu.

Sākotnējā temperatūras iestatīšana automašīnas salonā

Iepriekš uzsildot vai atdzesējot Zoe E-Tech electric salonu - palielini nobraucamo attālumu. Kad automašīna ir  pievienota lādētājam, izmantojot EASY LINK, tu vari attālināti ieprogrammēt temperatūru braukšanas uzsākšanas brīdī, vai nekavējoties ieslēgt gaisa kondicionēšanas sistēmu ar uzstādīto temperatūru 21 ° C.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Captur E-Tech Plug-in Hybrid

Similar models

Clio