kādu braukšanas pieredzi piedāvā hibrīda automobilis?

Pateicoties mūsu pieredzei elektromobiļu izstrādē, E-Tech tehnoloģijai piemīt daudzas priekšrocības. Uzziniet vairāk par hibrīda automobiļa vadīšanu.

hibrīda automobiļa sniegtās priekšrocības

Acīmredzami elektromobiļa plusi
Pateicoties iedarbināšanai elektriskajā režīmā un enerģijas atgūšanas optimizācijas tehnoloģijai, Renault hibrīda automobiļi ir veidoti, lai maksimāli ilgi brauktu elektriskajā režīmā, kas savukārt nodrošina klusu gaitu bez iekšdedzes dzinēja radītā trokšņa. 

Tehnoloģija E-Tech nodrošina spēcīgu paātrināšanos un labu manevrētspēju, tādējādi braukšanas laikā sniedzot maksimālu komfortu. 

Ar Multi-mode transmisiju, kas plūdeni pārslēdz pārnesumus un braukšanas režīmus, vadītājs var maksimāli koncentrēties uz ceļu.

vai vadītājs var izvēlēties, vai braukt elektriskajā vai iekšdedzes dzinēja režīmā?

Inteliģentā pārslēgšanās
Pārslēdzieties no hibrīda režīma uz 100% elektrisko režīmu ar vienu pieskārienu slēdzim – ar nosacījumu, ka akumulators ir pietiekami uzlādēts.

Automātiskā transmisija hibrīda automobiļos pārrauga pārnesumu pārslēgšanu, kā arī pāreju no hibrīda režīma uz elektrisko, ņemot vērā 2 faktorus: spiedienu uz akseleratora pedāli un akumulatora uzlādes līmeni.

Uzsākot braukšanu, automobilis automātiski darbojas elektriskajā režīmā un tajā paliek arī ātruma diapazonā no 70 līdz 130 km/h. Kad nepieciešama lielāka jauda vai, ja akumulators nav pietiekami uzlādēts, automobilis ieslēdz iekšdedzes dzinēju.

kādiem maršrutiem hibrīdauto ir vispiemērotākais?

Vai hibrīda automobilis ir piemērots braukšanai pilsētā?
Protams! Hibrīda automobilim pilsēta ir optimāla vide, un braukšanas apstākļi ir labvēlīgi šāda veida piedziņai. Tieši pilsētā braukšanas laiks tīrā elektriskajā režīmā var sasniegt 80%.  
Vai hibrīda automobilis var paveikt lielus attālumus?
Neapstrīdami! Automobilis ar iekšdedzes dzinēju gaitas rezervi aprēķina, ņemot vērā vienīgi degvielas atlikumu bākā, savukārt hibrīdauto, pateicoties tā uzbūvei, var paveikt lielāku attālumu. Braukšanas laikā hibrīda automobilis vienlaicīgi izmanto benzīna un elektrisko motoru, kā arī vilces akumulatoru. Akumulators uzlādējas, kad palēnināšanās un bremzēšanas kinētiskā enerģija tiek pārvērsta elektriskajā, un darbina elektrisko motoru.
Vai hibrīda automobilis var paveikt lielus attālumus uz šosejas?
Jā! Hibrīda automobilis ļauj brīvi pārvietoties pa šoseju.
 
Automātiskā pārslēgšanās starp dažādiem piedziņas veidiem sniedz unikālu braukšanas pieredzi. Izmantojiet visas hibrīda piedziņas priekšrocības gaitas rezerves palielināšanai un zibenīgo paātrinājumu, kas pieejams, pateicoties divu tipu dzinēju – elektriskā un iekšdedzes – sadarbībai . 

Esiet mierīgi! Ja akumulators izlādējas, iekšdedzes dzinējs jums palīdzēs turpināt ceļojumu.

atklājiet mūsu tehnoloģiju E-Tech