Kā funkcionē hibrīda automobiļi ar uzlādes iespēju?

Akumulators, gaitas rezerve, uzlāde: līdzās iekšdedzes dzinēja un elektrisko motoru darbībai nepieciešams paskaidrot, kā darbojas uzlādējamā hibrīdautomobiļa sistēma.

Kāda ir atšķirība starp hibrīdu un uzlādējamo hibrīdu?

E-Tech Plug-in: 100% elektriskā braukšana
Atšķirībā no parastā hibrīda uzlādējamā hibrīda enerģijas rezervi ir iespējams papildināt, automobili pieslēdzot elektrotīklam. Uzlādējamais hibrīds ir aprīkots ar lielas kapacitātes akumulatoru, kas uzlādējas, rekuperējot enerģiju bremzēšanas laikā, bet maksimāli efektīvai darbībai to nepieciešams pieslēgt elektrotīkla rozetei vai lādētājam, tāpat kā elektromobili.

Šī funkcija ļauj lielus attālumus paveikt 100% elektriskajā režīmā un izmantot dažādu veidu braukšanas režīmus, ieskaitot režīmu SPORT, kas ir pieejams sistēmas MULTI-SENSE parametru iestatījumos.

Kāda ir uzlādējamā hibrīda gaitas rezerve elektriskajā braukšanas režīmā?

Lielas ietilpības akumulators
Uzlādējamie E-Tech automobiļi ir aprīkoti ar 9,8 kWh vilces akumulatoru (400 V), kas 100% elektriskajā režīmā, braucot pilsētā, nodrošina līdz 65 km lielu gaitas rezervi (WLTP).

Divu motoru apvienošana: elektriskā un iekšdedzes dzinēja apvienošana nodrošina, ka automašīnas iedarbināšana un braukšana sākotnēji vienmēr notiek 100% elektriskajā režīmā, neizmantojot iekšdedzes dzinēju. Izbaudiet braukšanu hibrīda režīmā, pateicoties akumulatoram ar palielinātu ietilpību.  
Cik kilometrus var nobraukt, līdz uzlādējamā hibrīda akumulators ir izlādējies?
Tehnoloģija E-Tech īsteno ne vien akumulatora uzlādi bremzēšanas un palēnināšanās laikā, bet arī optimizē jūsu automobiļa elektriskās enerģijas vadību.  

Palēninājuma laikā elektriskais motors pilda ģeneratora funkciju un atgūst palēnināšanās laikā saražoto enerģiju, ko atdod akumulatoram.  

Bremzēšanas laikā elektriskais motors spēj atgūt lieko enerģiju un to nosūtīt atpakaļ uz akumulatoru: sistēma strādā tā, lai akumulators nekad nebūtu tukšs.
Kā uzlādē uzlādējamo hibrīdu?
Uzlādējamos hibrīda automobiļus var pieslēgt elektriskā tīkla rozetei. Tādējādi akumulatoru var uzlādēt vairāk nekā tad, ja enerģija tiek iegūta tikai no rekuperācijas bremzēšanas un palēnināšanās laikā. Šajā gadījumā uzlādes procedūra ir tieši tāda pati kā elektriskajiem automobiļiem. 
  • Pieslēdziet jūsu automobili lādētājiem, kas pieejami autostāvvietās, automašīnu koplietošanas tīklos, automaģistrāļu stāvvietās un arī atsevišķās automobiļu tirdzniecības vietās. 
  • Pieslēdziet jūsu automobili mājas lādētājam Wallbox, kas nodrošinās ātrāku uzlādi nekā no parastās rozetes.    
Vai uzlādējamais hibrīdautomobilis var braukt bez akumulatora uzlādes?
Protams! Jūs droši varat braukt, uzlādējamo hibrīdu iepriekš nepieslēdzot elektriskajam tīklam. Lai gan tas tika izstrādāts kā elektromobilis, kas aprīkots ar iekšdedzes dzinēju, pateicoties automātiskajai enerģijas atgūšanai, akumulatorā vienmēr ir saglabāts noteikts enerģijas daudzums.

Atklājiet E-Tech Plug-in