E-Tech plug-in: uzlādējamais hibrīds ar iespēju pieslēgties elektriskajam tīklam

Iekšdedzes dzinēja un elektriskā motora labākās īpašības vienuviet

Renault uzlādējamais hibrīds: elektromobilis pēc pieprasījuma

Renault E-Tech plug-in
Izmantojiet 100% elektrisko piedziņu
100% elektriskā piedziņa ar gaitas rezervi līdz 65 km pilsētā (WLTP*) ir jūsu rīcībā! Akumulators izmanto ne tikai reģeneratīvās uzlādes tehnoloģiju: to arīdzan var pieslēgt elektriskajam tīklam, tādējādi palielinot enerģijas rezervi un attiecīgi iegūstot lielāku gaitas rezervi. 

* WLTP ciklā; maksimālais braukšanas ātrums elektriskajā režīmā ir 135 km/h.  
Renault E-Tech plug-in
Izvēlieties braukšanas stilu, kas atbilst jūsu vajadzībām
Universālums – lūk, Renault E-Tech tehnoloģijas atslēgas vārds! Brauciet elektriskajā režīmā, ikdienas maršrutos netērējot degvielu, un neraizējieties par gaitas rezervi, kad jādodas garos braucienos.
Renault E-Tech plug-in
Izmantojiet Renault bagāto pieredzi elektromobiļu izstrādē
Renault hibrīda tehnoloģiju aizsargā vairāk nekā 150 patentu. Tajā ir pielietoti risinājumi, ko Renault inženieri izstrādājuši Formula 1 vajadzībām, un izmantota mūsu desmit gadu pieredze elektrisko automobiļu izstrādē, tā palīdzot maksimizēt elektriskās piedziņas priekšrocības: braukšanas prieku un paātrinājuma dinamiku.
Renault E-Tech Drive elektromobiļu izmēģinājumu rezultāti
Pārliecinieties, cik ekonomiski un videi draudzīgi ir Renault uzlādējamie hibrīdi!

plug-in hibrīda tehnoloģija

Elektrisks pēc pieprasījuma!
E-Tech plug-in tehnoloģija tika izstrādāta, izmantojot pieredzi ar Renault F1 Team dzinējiem. Sistēma ir aprīkota ar 2 elektromotoriem, galveno un atbalsta, kas savienoti ar iekšdedzes dzinēju un vilces bateriju.

Tehnoloģija E-Tech nodrošina 100% elektrisko startu, savukārt transmisija Multi-mode tika izstrādāta tā, lai minimizētu paātrinājuma kritumu pārnesumu pārslēgšanas brīdī, tādējādi nodrošinot vienmērīgu gaitu un ērtu manevrēšanu.

Izvēlieties braukšanas režīmu, kas visvairāk atbilst noteiktai situācijai. Izmantojot E-Tech full hybrid automobiļos pieejamo MULT-SENSE tehnoloģiju, pārejiet no hibrīda režīma "My Sense" uz pilnībā elektrisko režīmu "Pure" vai režīmu "Sport", lai maksimāli palielinātu automobiļa jaudu.

uzziniet vairāk par plug-in hibrīda piedziņu Rodiet atbildes uz jautājumiem par Renault izstrādāto uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju.