E-Tech: hibrīda tehnoloģija visiem

Hibrīda tehnoloģija E-Tech ir ilggadējas elektromobiļu izstrādes pieredzes un zināšanu rezultāts, kurā savu artavu devuši arī risinājumi no Formula 1.

E-Tech: atklājiet Renault hibrīda piedziņu

Renault E-Tech
Izbaudiet Renault hibrīdautomobiļa vadīšanas prieku
Renault E-Tech hibrīds piesaista jau no pirmā mirkļa, kad to iedarbina elektriskajā režīmā. Dinamisks paātrinājums un līdz pat 80% pilsētā paveiktās distances elektriskajā režīmā. Automātiskā transmisija Multi-mode, kā arī automātiskā uzlāde kustības laikā un bremzējot nodrošina vienmērīgu braukšanu un maksimālu komfortu.
Renault E-Tech
Ierobežojiet degvielas patēriņu par 40%
Salīdzinājumā ar iekšdedzes dzinēja automašīnu jūs varat ietaupīt līdz pat 40% degvielas. Brauciet 100% elektriskajā režīmā vēl mazliet tālāk, pateicoties elektromobiļu rekuperējošās bremzēšanas tehnoloģijai, kas izmantota mūsu E-Tech piedziņā. Izmantojiet hibrīda piedziņas priekšrocības un atjaunojiet enerģiju bremzēšanas un palēnināšanās laikā, tādējādi taupot degvielu!
Renault E-Tech
Atklājiet mūsu populārāko modeļu hibrīda versijas
Atklājiet Renault hibrīdu – bezkompromisa hibrīdpiedziņu, kas tagad pieejama mūsu vadošajos modeļos. Izbaudiet to vadīšanas prieku, mūsdienīgo dizainu un kluso elektrisko gaitu – tagad pašos populārākajos Renault modeļos.

E-Tech full hybrid tehnoloģija

Renault Hybrid: ideāls elektriskā motora un benzīna dzinēja apvienojums
E-Tech ir inovatīva Renault hibrīda tehnoloģija, ko aizsargā 150 patentu. Tās pamatā ir mūsu pieredze, vairāk nekā desmit gadus izstrādājot elektriskos automobiļus, kā arī izstrādes, kas tapušas sadarbībā ar Renault F1.

E-Tech hibrīda piedziņa apvieno iekšdedzes dzinēju, 2 elektromotorus un vilces akumulatoru. Pateicoties automātiskajai transmisijai Multi-mode un inteliģentajam elektropatēriņa vadības modulim, mūsu hibrīda automobiļi efektīvi ekonomē degvielu, vienlaikus saglabājot dinamiku un vienmērīgu braukšanu. Paveiciet vēl vairāk kilometru 100% elektriskajā režīmā!

uzziniet vairāk par hibrīda piedziņu RODIET ATBILDES UZ JAUTĀJUMIEM PAR RENAULT IZSTRĀDĀTO HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU