Braukšanas prieks ar uzlādējamo hibrīdu

Atklājiet prieku, ko sniedz braukšana ar Renault E-Tech Plug-in automobili

Kā braukšanas ar hibrīda automobili atšķiras no braukšanas ar uzlādējamo hribrīdu

Brauciet tāpat kā ar elektromobili

Hibrīda un uzlādējamā hibrīda tehnoloģija E-Tech atšķiras ar akumulatora ietilpību un uzlādes veidu. Hibrīdauto ar uzlādes iespēju ir aprīkots ar 9,8 kWh akumulatoru, savukārt hibrīda automobilis – ar 1,2 kWh akumulatoru. Pie elektrotīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa palielinātā akumulatora ietilpība ļauj saglabāt vairāk enerģijas un attiecīgi veikt lielāku attālumu 100% elektriskajā režīmā. Šo akumulatoru var uzlādēt no parastās rozetes, bet hibrīda automobiļa akumulators uzlādējas tikai kustības, palēnināšanās un bremzēšanas laikā.

Vai plug-in hibrīda automobilis var paveikt lielus attālumus?

Palielināta gaitas rezerve
E-Tech Plug-in hibrīdautomobiļi nodrošina palielinātu gaitas rezervi 100% elektriskajā režīmā, kā arī komfortu un sirdsmieru, dodoties garos braucienos.  

Tas ir iespējams, pateicoties E-Tech tehnoloģijai, kas apvieno divus elektromotorus, vilces akumulatoru un benzīna dzinēju.

Uzlādējamā hibrīda 9,8 kWh akumulators nodrošina elektroenerģiju līdz 65 km liela attāluma paveikšanai pilsētā un 50 km jauktajā ciklā* 100% elektriskajā režīmā, bet, pateicoties iekšdedzes dzinējam, jūs varat paveikt vēl krietni garāku distanci.  

* WLTP ciklā; maksimālais ātrums ar elektrisko piedziņu ir 135 km/h.  
Vai plug-in hibrīdauto var braukt bez benzīna?
Neskatoties uz to, ka kustības uzsākšanai un braukšanai tiek izmantots elektriskais motors, uzlādējamo hibrīdautomobili nav iespējams iedarbināt, ja tam degvielas tvertnē nav benzīna. Iekšdedzes dzinēja apgāde ar benzīnu ir nepieciešama, lai nodrošinātu pareizu automobiļa funkcionēšanu.
Kādi piedziņas tipi ir pieejami uzlādējamajā hibrīdautomobilī?
Uzlādējamie hibrīdautomobiļi nodrošina kustību 100% elektriskajā režīmā, pateicoties diviem elektriskajiem motoriem un benzīna dzinējam.

Iedarbināšana vienmēr notiek elektriskajā režīmā, savukārt pāreju uz hibrīda režīmu automobilis regulē atkarībā no braukšanas apstākļiem. Pārslēgties uz 100% elektrisko režīmu ir iespējams jebkurā mirklī – jums tikai jānospiež EV slēdzis.
Cik vienmērīga ir braukšana ar uzlādējamo hibrīdautomobili?
E-Tech piedziņu izstrādāja un patentēja Renault inženieri. Tās pamatā tika likta mūsu elektromobiļu izstrādes pieredze. Jaunas paaudzes 1,6 litru benzīna dzinējs ir savienots ar diviem elektromotoriem un inovatīvu Multi-mode transmisiju bez sajūga. Šīs kombinācijas mērķis bija optimizēt pārnesumu pārslēgšanu, paaugstināt energoefektivitāti un braukšanu padarīt vienmērīgāku un elastīgāku.

Atklājiet E-Tech Plug-in