Renault piedāvā

Jaunais Renault Arkana - jau drīzumā!


Jaunais hibrīda SUV, ar kupejas virsbūvi!


SUV kupeja ar hipnotizējošu ārieni, sportiskā versija R.S. Line
Lejupkrītoša jumta profila līnija, liels klīrenss, milzīgas riteņu arkas ar bezceļa auto raksturīgajām aizsarguzlikām. Jaunais Arkana apvieno spēku un jūtīgumu, praktiskumu un stilu. Tā izskats piesaista uzmanību un iekaro no pirmā acu uzmetiena.

Versija R.S. Line zem Renault Sport zīmes izraisa vēl vairāk emociju. Intensīvais Orange Valencia krāsojums, sportiskais radiatora režģis, melnie 19 collu diski ar sarkaniem akcentiem un divas izplūdes sistēmas caurules – ļaujiet sevi savaldzināt…

Ergonomisks interjers, kas apvieno komfortu un mūsdienu tehnoloģijas.
Jaunā Arkana kokpitā viss ir sakoncentrēts ap vadītāju: centrālās konsoles pārdomātā ergonomika, intuitīvi uztveramais vadības rīku izvietojums, jaunā multimediju sistēma. Novērtējiet absolūti drošas auto vadīšanas komfortu, kas iespējams, pateicoties braukšanas palīgsistēmām Renault EASY DRIVE, un speriet pirmo soli ceļā uz autonomo braukšanu. Braukšanas iestatījumu personalizēšana ar MULTI-SENSE ļaus mainīt braukšanas stilu atkarībā no jūsu vēlmēm, multivides sistēma EASY LINK jums vienmēr palīdzēs sazināties un atrast galamērķi, meklējot Google . Lai kādi būtu apstākļi, jums patiks vadīt jauno Arkana!

E-Tech HYBRID tehnoloģija vēl lielākam braukšanas priekam.
Izbaudiet lielisku braukšanas pieredzi apvienojumā ar unikālu stilu. Atvasināta no Formula 1, jaunā Arkana novatoriskā E-Tech HYBRID tehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti. 
 
Pateicoties diviem elektromotoriem un MMT daudzrežīmu automātiskajai pārnesumkārbai, pilsētā līdz 80% laika jūs varat braukt 100% elektriskajā režīmā. Jaunā Arkana akumulators uzlādējas, mašīnai esot kustībā, vai kad enerģija tiek atgūta bremzējot. Tādā veidā jūs varat gūt labumu no tūlītējas reakcijas un efektīvas braukšanas jebkurā maršrutā, ietaupot līdz pat 40%* degvielas, salīdzinot ar analogu parasto benzīna dzinēju. 
 
Pat versijas, kas aprīkotas ar benzīna dzinēju, ir efektīvākās, pateicoties vieglā hibrīda 12V sistēmai, kas strādā kopā ar TCe dzinēju. Šis hibridizācijas līmenis samazina CO2 izmešus un degvielas patēriņu, vienlaikus paaugstinot komfortu un gaitas vienmērīgumu.
WLTP pilsētas ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums).

Mūsu hibrīda automobiļu piedāvājums


Renault, vienmēr jaunākās tehnoloģijas

Renault Arkana

E-Tech

Atklājiet mūsu universālās hibrīda piedziņas.
Renault Clio

Mūsu vieglie automobiļi

Hečbeks, limuzīns, SUV… Atklājiet mūsu vieglo automobiļu gammu.