Renault iepazīstina

Jaunais ESPACE

Liels ģimenes apvidus auto 
Apvidus auto ar raksturīgu ārējo izskatu…
Ārēji dizainu izceļ hromēta radiatora reste, C-veida dienas gaismas adaptīvo LED MATRIX VISION lukturu līnija, 20" vieglmetāla diski un virsbūves aizmugures aprīkojums. Pilnīgi atjaunots interjers ar jaunu apdari un pārprojektētu centrālo konsoli … Jaunais Renault Escape iespaido ar savu jauno dizainu.
… un inovatīvām sistēmām, kas palīdz vadīt auto, …
EASY PILOT (sistēma, kas palīdz vadīt automašīnu sastrēgumos un braucot pa šoseju), multimediju sistēma Renault EASY LINK ar 9,3" centrālo ekrānu un 10,2" indikatoru un ciparnīcu komplektu, indukcijas bezvadu viedtelefonu uzlādes ierīce... Izmanto jaunākās tehnoloģijas, ko sniedz jaunā Renault ESPACE augsto tehnoloģiju kabīne.
… lai katrs brauciens būtu vienreizējs.
Pateicoties sistēmai MULTI-SENSE, personalizē jaunā Renault ESPACE interjeru. Apgaismojums, sēdekļi ar masāžas funkciju, adaptīvā piekare, 4-riteņu stūres vadības sistēma 4CONTROL, skaņa un dzinēja reakcija… Izdari tā, lai katrs brauciens kļūtu par īpašu tavas dzīves momentu!

Renault ESPACE INITIALE PARIS

Elegantums un izsmalcinātība

Atklāj sev jaunā Renault ESPACE īpašo versiju INITIALE PARIS.

Izteiksmīgs dizains, unikāla paletes izvēle, īpašas Nappa ādas apdare, skaņu sistēma BOSE® … Jaunais Renault ESPACE INITIALE PARIS piedāvā izbaudīt neparastas sajūtas. 

Gaidot jauno Renault ESPACE …

Renault range

ATKLĀJ MŪSU VIEGLO AUTOMAŠĪNU GAMMU

Atklāj sev mūsu vieglo automašīnu gammu sākot ar hečbekiem līdz apvidus automašīnām.