jaunais 100% electric
Renault Megane E-Tech

electric only, drivers only
220 ZS
vai 160 kW
*equilibre, techno un iconic versijām.
7,4 s
0-100 km/h
*equilibre, techno un iconic versijām.
450 km
sniedzamība (WLTP)
*equilibre, techno un iconic versijām. 470 km business versijai. Papildu informācija un pasūtījums no 2022. gada janvāra.

Jaunas paaudzes elektromobiļa platforma
Renault Megane E-Tech electric
Jaunajā revolucionārajā CMF-EV elektromobiļa platformā ir uzstādīta plakana 60 kW baterija un kompakts 160 kW elektromotors. Optimāls slodzes sadalījums, gara riteņu bāze un ļoti zems smaguma centrs uzlabo vadāmību un gaitas īpašības, un palielina salona telpu.
Jauna braukšanas pieredze
Renault Megane E-Tech electric
100% electric Megane E-Tech apvieno pašu mazāko hečbeku izveicību ar sportiskāko modeļu spontanitāti. Priekšā izvietots elektromotors ar 220 ZS jaudu, momentā pieejams 300 Nm griezes moments un 20 collu diski autobraukšanai piešķir pavisam jaunu dimensiju.
Jaunas novatoriskas tehnoloģijas
Renault Megane E-Tech electric
Iekšējais atpakaļskata spogulis ar iebūvētu kameru palīdz pārraudzīt ceļu, savukārt 26 braukšanas palīgsistēmas rūpējas par jūsu drošību. Pateicoties Google sistēmai openR link, jūs bez mazākās aizķeršanās varat braukt uz galamērķi, vadīt dažādas sistēmas ar balss komandām un izmantot savas iecienītākās lietotnes.

unikāls dizains

Priekšdaļa atgādina tipisku SUV, savukārt kompakta hečebka korpuss automašīnai piešķir unikālu izskatu. Pilnie LED lukturi priekšā, glancēta 3D josla aizmugurē, 20 collu riteņi, hroma akcenti ar zelta krāsas efektu un melns jumts pasvītro dizaina unikalitāti.
ERGONOMIKA UN TELPA
Ekskluzīvā 100% electric platforma Megane E-Tech nodrošina pilnīgi līdzenu grīdu. 209 mm telpa aizmugurē sēdošo kājām, 33 litru tilpums uzglabāšanas nodalījumos un paplašinātā konstrukcija apvienojumā ar OpenR instrumentu paneli nodrošina vēl vairāk vietas .
SOUND DESIGN HARMAN KARDON
Jaunās Harman Kardon audio sistēmas augstā skaņas kvalitāte, telpiskā skanējuma tehnoloģija un apgaismojuma izvēle (dabisks, spilgts, kluba vai atpūtas telpas) pozitīvi stimulēs jūsu maņas pat pašos garākajos braucienos.
MODULARITĀTE UN UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
Induktīvais lādētājs salona priekšdaļā, USB-C ports aizmugurē, centrālais uzglabāšanas nodalījums, 33 litru koptilpums centrālajā un sānu uzglabāšanas nodalījumos, un 440 litru ietilpība bagāžas nodalījumā . 100% electric Megane E-Tech praktiskumu paceļ jaunā līmenī.

dzīvojiet elektriski ar Renault