Austral piederumi

Jūsu Renault Austral pielāgosies jebkurai situācijai

RENAULT AUSTRAL

dizains

Sportiskāks, elegantāks, izturīgāks... Pielāgojiet un personalizējiet savu jauno Renault Austral, izvēloties mūsu piederumus.
personalizējiet savu salonu
Durvju sliekšņi un sportiski alumīnija pedāļi. Uzsveriet sportisko izskatu, palieliniet prestižu un sagatavojieties nedēļas nogales braucieniem ar savu Renault Austral.

Jūsu Renault Austral dzīvos līdzi jūsu aizrautībai un piedzīvojumiem.
ņemiet līdzi visu nepieciešamo
Palieliniet Renault Austral bagāžas kapacitāti, izmantojot sakabes āķi un jumta bagāžnieku.
Renault Austral
100% elektrisks saliekamais āķis
Viegli sagatavojieties piekabes vilkšanai vai velo turētāja uzstādīšanai, izmantojot 100 % elektrisko saliekamo āķi. Vienkārši nospiediet pogu, un tas ieņems darba pozīciju vai pazudīs zem bufera.
kā arī…
konfigurējiet savu Renault Austral
Aizsargājiet savu jauno Renault Austral ar aksesuāriem no mūsu oriģinālo piederumu klāsta, kas izstrādāts īpaši šim modelim.
Renault Austral
bagāžnieka konteiners
Aizsargājiet savu bagāžnieku ar mūsu piedāvāto konteineru. Pateicoties augstajām malām, netīrumi nevar nonākt bagāžniekā un tas vienmēr paliek tīrs.
Renault Austral
bagāžnieka ieklājs
Praktiskais, ūdensnecaurlaidīgais un visām situācijām piemērotais modulārais bagāžnieka ieklājs padarīs jūsu Renault Austral vēl praktiskāku un aizsargās arī bagāžnieka slieksni.
Renault Austral
nerūsējošā tērauda sliekšņu līstes
Pasargājiet durvju sliekšņus no skrāpējumiem un piešķiriet savam Renault Austral papildu šarmu ar mūsu izgaismotajām sliekšņu uzlikām ar matēta alumīnija efektu.
Renault Austral
gumijas grīdas paklājiņi
Apvienojiet stilu ar aizsardzību, izvēloties gumijas grīdas paklājiņus ar augstām malām. Tie pasargās salona grīdu īpaši efektīvi.
interjera aprīkojums
Personalizējiet savu braukšanas pieredzi ar jauno Renault Austral.
Renault Austral
indukcijas lādētājs
Izvēlieties viedtālruņa indukcijas lādētāju, lai telefons vienmēr būtu uzlādēts pat pašā garākajā ceļojumā. Vairs nekādu kabeļu!
Renault Austral
daudzfunkcionāls pakaramais pie galvas balsta
Izvēlieties daudzfunkcionālo pakaramo pie galvas balsta. Ierodoties galamērķī, jūsu apģērbs vienmēr būs perfektā stāvoklī.
Renault Austral
bagāžas nodalījuma režģis
Bagāžnieku no salona var atdalīt ar speciālu režģi, kas ļaus droši ceļot, līdzi ņemot suni.
vairāk par Austral