Austral tech control

My Renault, integrētie pakalpojumi

RENAULT AUSTRAL
Renault Austral
braukšana ar piekļuvi internetam
openR piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām. Divu 12" ekrānu kopējais laukums ir 774 cm2, un multivides sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem* rada vēl nebijušu braukšanas pieredzi.


Renault tiešsaistes pakalpojumi
Izbaudiet Renault pakalpojumus ar multivides sistēmu openR link savā jaunajā Renault Austral.
Renault Austral
tiešsaistes pakalpojumi
Paredziet notikumus, izmantojot jaunā Renault Austral tiešsaistes pakalpojumus*.
 
Ja automobilī konstatējat tehnisku problēmu, mēs piedāvājam pieteikt servisa apmeklējumu, lai novērstu defektu iespējami drīz un vienkārši. 
Renault Austral
nemitīgā attīstībā
Līdzās vēl personalizētākām iespējām ceļā openR link piedāvā aizvien jaunus pakalpojumus. Pārkāpiet savas multivides pieredzes robežas!
* iekļauts iegādes cenā uz 5 gadiem ** atkarībā no versijas


sistēma ar integrētu Google
Jūsu Renault Austral E-Tech full hybrid multivides sistēma openR link piedāvā integrētus Google pakalpojumus*. Izmantojiet balss vadību, lai regulētu salona temperatūru, plānotu maršrutus, izvēlētos mūziku un vadītu citas funkcijas. openR link sistēmā pieejama:

* Google, Google Play, Android Auto, Google Maps un citi zīmoli ir Google LLC preču zīmes.
Renault Austral
reāllaika navigācija
Aiztaupiet nepatīkamus pārsteigumus slēgtu posmu, jaunu vienvirziena ielu vai garu apvedceļu veidā. Ar pastāvīgi atjauninātu informāciju, ko nodrošina Google Maps*, jūs vienmēr ieradīsieties mērķī tieši laikā, pat ja būs radušies tīkla darbības traucējumi.
Renault Austral
balss vadība
Ar Google Assitant** balss vadību jūs varat darīt lietas, paturot skatienu uz ceļa un rokas uz stūres. Vēlaties uzzvanīt draugam vai nosūtīt īsziņu, klausīties mūziku, iestatīt atgādinājumus vai noregulēt salona temperatūru? Vienkārši pajautājiet Google.
Renault Austral
ņemiet savas lietotnes līdzi
Jūsu Google konts*** ir gatavs doties jums līdzi. Pārbaudiet e-pastu, klausieties mūziku un skatiet lietotnes, izmantojot 3 GB bezmaksas datu pakotni****.
* Google un Google Maps ir Google LLC preču zīmes. Darbojas 5 gadus no automobiļa piegādes dienas.
** Google, Google Assistant ir Google LLC preču zīmes.
*** Google, Google Maps un Google Play ir Google LLC preču zīmes.
**** Lai izmantotu no Google Play lejupielādētās lietotnes, jums būs nepieciešams mobilo datu pieslēgums. Lai tas darbotos, vienkārši kopīgojiet viedtālruņa savienojumu ar automobili. Jūs varat arī abonēt atsevišķu datu pakalpojumu, ko nodrošina mūsu partneri Orange. Ar to pirmie 3 GB ir bez maksas (priekšapmaksas pieslēgums spēkā 6 mēnešus).


vairāk nekā 50 lietotņu*
Amazon Music, EasyPark, Radioplayer… Vairāk nekā 50 lietotnes ar ekskluzīvu saturu ir pieejamas jūsu Renault Austral full hybrid openR link sistēmā.

* atkarībā no valsts.
vairāk par Austral