tech control


Harman Kardon skaņas sistēma

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL
Renault Austral
aizraujošs skaņas pavadījums
Harman Kardon īpaši izstrādātie skaļruņi jaunajā Renault Austral piedāvā modernu audio tehnoloģiju, ko var individuāli pielāgot jūsu noskaņojumam. Dažādi klausīšanās režīmi ļauj pilnībā izbaudīt jūsu iecienīto mūziku.
Renault Austral
telpisks skanējums
Skaļruņi, kas izgatavoti no izturīga alumīnija, nodrošina plašu vidējo un augsto frekvenču diapazonu un aizņem maz vietas. Tie nodrošina dabisku telpiskas skaņas izjūtu priekšējiem un aizmugurējiem pasažieriem, kā arī uzlabo skaņas stabilitāti.
Renault Austral
sabvūfers
Unikāla tehnoloģija ļauj samazināt skaļruņa svaru un tilpumu, vienlaikus nodrošinot izcilu zemo frekvenču veiktspēju. Tik kompakta konstrukcija ir iespējama, jo korpusā ir iestrādāta atvere ar deflektoru, kas ļauj kompensēt ārējo gaisa spiedienu.
Renault Austral
augstfrekvences skaļruņi
Tie ir veidoti, izmantojot augstas kvalitātes mīksta auduma kupolu, kas nodrošina vienmērīgu un detalizētu skanējumu augstākajās dzirdamajās frekvencēs.
Renault Austral
zemfrekvences skaļruņi
Optimizēti dinamiskai zemo frekvenču atskaņošanai un vidējo frekvenču atbalstam. Paredzēti lietošanai kopā ar ECS sabvūferu, lai nodrošinātu zemo frekvenču atskaņošanu ar iespējami maziem skaņas kropļojumiem.
Renault Austral
priekšējais centrālais bloks
Optimizēts dinamiskai zemo frekvenču atskaņošanai un vidējo frekvenču atbalstam. Paredzēts darbam kopā ar ECS sabvūferu, lai nodrošinātu izcilu zemo frekvenču atskaņošanu.