Jaunais Austral

Renault Austral
cena no 34 190 €

Izmantojiet īpašo jaunā Renault Austral piedāvājumu
Austral techno mild hybrid 160 auto
Ikmēneša maksājums 365 €*
5 gadu pagarinātā garantija un apkope**
pasūtinot līdz 30.06.2023, dāvanā piederumu pakotne

200 ZS
E-Tech hibrīda dzinējs
575 dm3
bagāžas nodalījuma ietilpība
32 vadītāja palīgsistēmas
braukšana, drošība, parkošanās
984 cm2
openR ekrāni + Head-up ekrāns
ATLĒTISKS DIZAINS
Jaunajam Renault Austral piemīt harmoniskas proporcijas, izteiksmīga priekšpuse un priekšējo lukturu līnija. Glancēti melnais jumts izceļ formu eleganci, bet spilgtās sānu detaļas – sportisko dizainu.
skatīt galeriju

tech control

SISTĒMA AR INTEGRĒTIEM GOOGLE PAKALPOJUMIEM
Multimediju sistēmā openR link ir integrēti Google* pakalpojumi. Gaisa temperatūras iestatīšana ar balsi, maršruta plānošana, mijiedarbība ar mājokli un mūzikas izvēle…
* Google, Google Maps, Google Play ir Google LLC preču zīmes
Austral
BALSS VADĪBA
Vienkārši sakiet “OK, Google...”, lai izveidotu maršrutu, mainītu braukšanas režīmu vai paaugstinātu gaisa temperatūru. Jaunā multimediju sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem un balss asistentu gaida jūsu komandas.
Austral
INTUITĪVA NAVIGĀCIJA
Slēgts posms, jauna vienvirziena iela, pagaidu apbraucamais ceļš, satiksmes sastrēgumi un citi nepatīkami pārsteigumi… Pateicoties Google Maps automātiskajiem informācijas atjauninājumiem reāllaika režīmā, navigācijas sistēma nodrošina precīzas norādes pat tad, ja zudis tīkla pārklājums.
Renault Austral
VISAPTVEROŠA PIEREDZE
2 ekrāni ar 12 collu diagonāli un 774 cm2 kopējo laukumu piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām tirgū. Aprīkots ar openR link multimediju sistēmu, integrētiem Google pakalpojumiem un jaunās paaudzes openR instrumentu paneli, jaunais Renault Austral piedāvā īpašu auto vadīšanas pieredzi. Divus ekrānus papildinot projekcijas ekrānam, kopējais informācijas laukums sasniedz 984 cm2.
Austral
PAŅEMIET LĪDZI LIETOTNES
Jūsu Google konts vienmēr ir ar jums. Izbaudiet personalizētu navigāciju un iecienītākās lietotnes savā automobilī.
HARMAN KARDON PREMIUM SKANĒJUMS
Jaunās Harman Kardon sistēmas kopējā skaņas jauda ir 485 W. Izcilu skanējumu nodrošina 2 augstfrekvenču skaļruņi instrumentu paneļa sānos, 2 zemo frekvenču skaļruņi priekšējās durvīs, 2 telpiskās skaņas skaļruņi, 1 centrālais skaļrunis salona priekšdaļā, 4 augstfrekvenču skaļruņi un 2 zemo frekvenču skaļruņi aizmugurējās durvīs, kā arī 1 zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā. Neaizmirstams skanējums – personalizēts un intuitīvs.

drive control

EFEKTIVITĀTES PARAUGS
Garos braucienos jaunais Renault Austral ir īsts efektivitātes paraugs, turklāt tas piedāvā dinamiskus paātrinājumus un pārsteidzošu stabilitāti. Uzlabotā 4Control sistēma garantē precīzas un drošas trajektorijas. Stabila līkumu izbraukšana ļauj saglabāt kontroli jebkuros apstākļos. Pilsētā 4Control sistēma padara automobili ārkārtīgi veiklu, un, pateicoties 10,1 metru apgriešanās aplim, tas manevrē tik pat veikli kā kompakts pilsētas auto.
* atkarībā no versijas
* snow un all terrain režīmi ir pieejami tikai versijās ar extended grip sistēmu, izņemot perso režīmu

energy control

100% HYBRID
MILD HYBRID
Mūsdienīga tehnoloģija vieglā hibrīda dzinējos ar 12V sistēmu. Hibrīda elektriskā sistēma palīdz dzinējam paātrinājuma laikā, uzlabojot veiktspēju un degvielas ekonomiju.
E-TECH FULL HYBRID
Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla.

safety control

Austral
VADĪŠANA
Jaunākās paaudzes 9,3” projekcijas ekrāns, aktīvā kruīza kontrole, active driver assist... Sekojiet satiksmes situācijai bez piepūles un baudiet vēl mierīgākus ikdienas braucienus, izmantojot braukšanas palīgtehnoloģijas.
Austral
DROŠĪBA
Aktīvā bremzēšanas sistēma ar gājēju noteikšanu, kas darbojas arī atpakaļgaitā, automātiskā tālo gaismu pārslēgšana (Matrix LED vision)… Pārvaldiet neparedzētas satiksmes situācijas, izmantojot braukšanas palīgsistēmas.
Austral
PARKOŠANĀS
Automatizēta parkošanās, 360° 3D kamera... Kontrolējiet parkošanos, izmantojot modernās palīgsistēmas.
32 MODERNAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS
Braukšanas palīgsistēmas, drošības sistēmas un parkošanās palīgi... saglabājiet kontroli pilnīgi visās situācijās ar 32 modernām palīgsistēmām, kas iekļautas jaunajā 100% hibrīdā Renault Austral.

space control

ERGONOMIKA UN PRAKTISKUMS
Komfortabla un inovatīva vadītāja sēdvieta piedāvā plašu telpu, ko papildina efektīvi izmantojama vieta starp priekšējiem sēdekļiem ar viedtālruņa bezvadu uzlādi. Sīklietu uzglabāšanas kopējais tilpums ir 35 litri. Aizmugurējais sēdeklis, ko var regulēt garenvirzienā 16 cm diapazonā, piedāvā klasē plašāko vietu pasažieru ceļgaliem. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 575 dm3, un tā pārsegu var aprīkot ar elektrisko piedziņu.
* atkarībā no versijas
* Uzskatāms piemērs. Renault Leasing aprēķins veikts Renault Austral par cenu 34122 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 4.64% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (vērtība 20.03.2023: 2.65%) + 1.99%), gada procentu likme: 5.31%. Pirmā iemaksa: 15%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Atlikusī vērtība: 34.92%, nobraukums 100 000 km. Ikmēneša maksājums 365 EUR. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 34372.24 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Akcija spēkā līdz 30.06.2023.

**5 gadi vai 100 000 km
Easy Service apkopes līgums sedz detaļu nomaiņu un pārbaužu veikšanu, balstoties uz transportlīdzekļa tehniskās apkopes programmu, atbilstoši Renault ieteikumiem, sedzot mehānisko, elektrisko un elektronisko bojājumu novēršanas izmaksas gan rezerves daļām, gan darbam, kā arī kā Renault palīdzības dienests Eiropā, 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Līgumu var noslēgt 12 mēnešu laikā no transportlīdzekļa rūpnīcas garantijas sākuma datuma līdz pirmajai apkopei.  Uzzini vairāk tuvākajā Renault pārstāvniecībā.