AUSTRAL

E-TECH FULL HYBRID
Renault Austral
cena no 34 190 €


200 ZS
E-Tech hibrīda dzinējs
575 dm3
bagāžas nodalījuma ietilpība
32 vadītāja palīgsistēmas
braukšana, drošība, parkošanās
2 spēka agregāti
E-Tech full hybrid un mild hybrid
atlētisks dizains
Jaunajam Renault Austral piemīt harmoniskas proporcijas, izteiksmīga priekšpuse un priekšējo lukturu līnija. Glancēti melnais jumts izceļ formu eleganci, bet spilgtās sānu detaļas – sportisko dizainu.
skatīt galeriju

3D vizualizācija

AUSTRAL

tech control

sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem
Multimediju sistēmā openR link ir integrēti Google* pakalpojumi. Gaisa temperatūras iestatīšana ar balsi, maršruta plānošana, mijiedarbība ar mājokli un mūzikas izvēle…
* Google, Google Maps, Google Play ir Google LLC preču zīmes
Austral
balss vadība
Vienkārši sakiet “OK, Google...”, lai izveidotu maršrutu, mainītu braukšanas režīmu vai paaugstinātu gaisa temperatūru. Jaunā multimediju sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem un balss asistentu gaida jūsu komandas.
Austral
intuitīva navigācija
Slēgts posms, jauna vienvirziena iela, pagaidu apbraucamais ceļš, satiksmes sastrēgumi un citi nepatīkami pārsteigumi… Pateicoties Google Maps automātiskajiem informācijas atjauninājumiem reāllaika režīmā, navigācijas sistēma nodrošina precīzas norādes pat tad, ja zudis tīkla pārklājums.
Renault Austral
visaptveroša pieredze
2 ekrāni ar 12 collu diagonāli un 774 cm2 kopējo laukumu piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām tirgū. Aprīkots ar openR link multimediju sistēmu, integrētiem Google pakalpojumiem un jaunās paaudzes openR instrumentu paneli, Renault Austral piedāvā īpašu auto vadīšanas pieredzi. Divus ekrānus papildinot projekcijas ekrānam, kopējais informācijas laukums sasniedz 984 cm2.
Austral
paņemiet līdzi lietotnes
Jūsu Google konts vienmēr ir ar jums. Izbaudiet personalizētu navigāciju un iecienītākās lietotnes savā automobilī.
Harman Kardon premium skanējums
Jaunās Harman Kardon sistēmas kopējā skaņas jauda ir 485 W. Izcilu skanējumu nodrošina 2 augstfrekvenču skaļruņi instrumentu paneļa sānos, 2 zemo frekvenču skaļruņi priekšējās durvīs, 2 telpiskās skaņas skaļruņi, 1 centrālais skaļrunis salona priekšdaļā, 4 augstfrekvenču skaļruņi un 2 zemo frekvenču skaļruņi aizmugurējās durvīs, kā arī 1 zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā. Neaizmirstams skanējums – personalizēts un intuitīvs.

drive control

efektivitātes paraugs
Garos braucienos Renault Austral ir īsts efektivitātes paraugs, turklāt tas piedāvā dinamiskus paātrinājumus un pārsteidzošu stabilitāti. Uzlabotā 4Control sistēma garantē precīzas un drošas trajektorijas. Stabila līkumu izbraukšana ļauj saglabāt kontroli jebkuros apstākļos. Pilsētā 4Control sistēma padara automobili ārkārtīgi veiklu, un, pateicoties 10,1 metru apgriešanās aplim, tas manevrē tik pat veikli kā kompakts pilsētas auto.
* atkarībā no versijas
* snow un all terrain režīmi ir pieejami tikai versijās ar extended grip sistēmu, izņemot perso režīmu

energy control

100% HYBRID
MILD HYBRID
Mūsdienīga tehnoloģija vieglā hibrīda dzinējos ar 12V sistēmu. Hibrīda elektriskā sistēma palīdz dzinējam paātrinājuma laikā, uzlabojot veiktspēju un degvielas ekonomiju.
E-TECH FULL HYBRID
Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla.

safety control

Austral
vadīšana
Jaunākās paaudzes 9,3” projekcijas ekrāns, aktīvā kruīza kontrole, active driver assist... Sekojiet satiksmes situācijai bez piepūles un baudiet vēl mierīgākus ikdienas braucienus, izmantojot braukšanas palīgtehnoloģijas.
Austral
drošība
Aktīvā bremzēšanas sistēma ar gājēju noteikšanu, kas darbojas arī atpakaļgaitā, automātiskā tālo gaismu pārslēgšana (Matrix LED vision)… Pārvaldiet neparedzētas satiksmes situācijas, izmantojot braukšanas palīgsistēmas.
Austral
parkošanās
Automatizēta parkošanās, 360° 3D kamera... Kontrolējiet parkošanos, izmantojot modernās palīgsistēmas.
32 modernas braukšanas palīgsistēmas
Braukšanas palīgsistēmas, drošības sistēmas un parkošanās palīgi... saglabājiet kontroli pilnīgi visās situācijās ar 32 modernām palīgsistēmām, kas iekļautas jaunajā 100% hibrīdā Renault Austral.

space control

ergonomika un praktiskums
Komfortabla un inovatīva vadītāja sēdvieta piedāvā plašu telpu, ko papildina efektīvi izmantojama vieta starp priekšējiem sēdekļiem ar viedtālruņa bezvadu uzlādi. Sīklietu uzglabāšanas kopējais tilpums ir 35 litri. Aizmugurējais sēdeklis, ko var regulēt garenvirzienā 16 cm diapazonā, piedāvā klasē plašāko vietu pasažieru ceļgaliem. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 575 dm3, un tā pārsegu var aprīkot ar elektrisko piedziņu.
* atkarībā no versijas
vairāk par Austral