braukšanas prieks

4Control un multi-sense

Renault Espace E-Tech full hybrid
Izmantojiet unikālo pielāgošanas funkciju, lai pieskaņotu šasijas darbību jūsu vēlmēm. 4Control advanced un multi-sense kombinācija ir unikāls risinājums, kas nodrošina vēl personalizētāku braukšanas pieredzi.
4Control advanced
manevrētspēja / dinamika
Nelielais pagrieziena rādiuss ļauj viegli manevrēt, novietojot automobili stāvvietā vai pārvietojoties pa pilsētas centra ielām ar ātrumu līdz 50 km/h.
manevrētspēja un parkošanās
Nelielais apgriešanās aplis atvieglo manevrēšanu un parkošanos, it īpaši šaurās vietās. Griežot stūres ratu, maksimālais priekšējo riteņu stūrēšanas leņķis ir 35°, bet aizmugurējie riteņiem – 5°.
stabilitāte pagriezienos
Braukšanas ātrumam pārsniedzot 50 km/h, visi četri riteņi tiek stūrēti vienā virzienā. Kolīdz vadītājs pagriež stūri, aizmugurējie riteņi tiek piestūrēti 1° leņķī, un tas nodrošina Renault Espace lielāku stabilitāti pagriezienos.
multi-sense
4Control advanced - Espace E-Tech full hybrid - Renault
4 braukšanas režīmi
multi-sense sistēma sniedz iespēju pielāgot automobiļa vadīšanu, izmantojot 4 režīmus un individuālus iestatījumus. Jūs varat pielāgot šādus parametrus: dzinēja reakcija un skaņa, vadītāja ekrāna konfigurācija, stūres pretestība un salona apgaismojums.