KANGOO VAN E-TECH 100% ELECTRIC

Kangoo Van E-Tech electric
līdz 300 km
nobraukuma rezerve
WLTP kombinētajā ciklā
motors 90 kW
jeb 120 ZS
uzlāde 170 km
30 min. laikā,
izmantojot 80 kW līdzstrāvas lādētāju

100% electric

nekādu kompromisu
Plānojiet savus ikdienas maršrutus bez raizēm. 100% electric Kangoo Van E-Tech ir aprīkots ar jaunas paaudzes litija jonu akumulatoru, kas nodrošina 45 kWh* enerģijas ietilpību. Veiktspēja vai attālums? Jums vairs nav jāizvēlas. Pateicoties tam, ka akumulators ir iebūvēts zem grīdas, 100% electric Kangoo E-Tech saglabā lielisku kravas ietilpību.

Izmantojiet ērtu un vienkāršu uzlādi ar 11 kW lādētāju. Pievienojiet savu 100% electric Kangoo Van E-Tech parastajam sienas lādētājam, un nobraukuma rezerve atjaunosies līdz 100 % 3 h 50 min laikā. Jums bieži jāsteidzas? Tādā gadījumā izvēlieties lādētāja 22 kW 80DC versiju*: 30 minūšu ilga uzlāde nodrošinās 170 km nobraukuma rezervi.

Braukšanas laikā par salona apsildi gādā siltumsūknis, kas ātri un ekonomiski paaugstina gaisa temperatūru, tādējādi optimizējot nobraukumu. Nodrošiniet termisko komfortu, sasildot automobiļa salonu pirms brauciena. Attālinātā klimata vadība ļauj iestatīt gaisa temperatūru, kamēr automobilis ir pieslēgts lādētājam. Tādā veidā jūs saglabāsiet 100% nobraukuma rezervi.

* Papildu aprīkojums.
ērta uzlāde
mājās vai darba vietā
Uzlādējiet savu 100% electric Kangoo Van E-Tech mājās vai darbā, izmantojot wallbox, lieljaudas kontaktligzdu vai standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.
ceļojumā
Ceļojot pa Eiropu, izmantojiet arvien pieaugošo publisko uzlādes staciju tīklu.

Kangoo Van priekšrocības

Open Sesame by Renault ™
1,45 m plats sānu atvērums
Piedāvājot īpaši platu sānu ailu, Renault Open Sesame ievērojami atvieglo aprīkojuma iekraušanu un ikdienas darbu veikšanu.
3,9 m3 kravas telpa
Ņemiet līdzi visu savu aprīkojumu 100% electric Kangoo Van E-Tech un iekārtojiet tā salonu atbilstoši savām vajadzībām. Easy Inside saliekamais plaukts zem griestiem ļaus ērti novietot līdz pat 2 metrus garus priekšmetus, vienlaikus saglabājot pietiekami daudz vietas grīdas līmenī.
1,5 tonnu vilces spēks
100 % electric Kangoo Van E-Tech ir rekordliels 1,5 tonnu vilces spēks.

aprīkojums jūsu uzņēmumam

 20 braukšanas palīgsistēmas
Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! Kangoo Van E-Tech 100% electric progresīvās palīgsistēmas nodrošina drošu braukšanu gan pilsētā, gan uz šosejas. To vidū ir adaptīvā kruīza kontrole, avārijas bremzēšanas palīgsistēma un joslas ieturēšanas asistents.

Kangoo Van E-Tech 100% electric jaunākās tehnoloģijas nozīmē pārliecību pie stūres. Ar apkārtskata kameru un atpakaļgaitas manevru brīdinājuma sistēmu jūs pilnībā kontrolējat vidi ap automobili. Sliktos laikapstākļos jūs varat paļauties uz palīgsistēmu, kas novērš spēcīga sānvēja ietekmi.
multivides sistēma easy link
Personalizējiet savu braukšanas pieredzi! Pievienojiet viedtālruni easy link multivides sistēmai bezvadu režīmā ar Bluetooth, Android Auto™ vai Apple Carplay™ un baudiet savus iecienītos atskaņošanas sarakstus, lieciet lietā lietotnes un savienotos pakalpojumiem, izmantojot 8 collu skārienekrānu.

Sagatavošanās braucienam ar elektromobili ir vieglāka par vieglu! Izmantojot navigāciju un savienotos pakalpojumus, jūs viegli atradīsiet uzlādes stacijas un optimizēsiet maršrutu.

optimāli izmēri

uzzināt vairāk