TRAFIC SPACECLASS

biznesa klases izsmalcinātība
Trafic SpaceClass
dizains Elegants un dinamisks
Trafic SpaceClass piemīt patiess dinamisms. Dzinēja pārsega jaunais dizains un vertikālais radiatora režģis akcentē jauno priekšējo buferi. Baudiet dinamismu apvienojumā ar eleganci, ko sniedz Full LED lukturu C formas gaismas un jaunie 17 collu vieglmetāla diski ar dimanta griezumu…
skatīties galeriju
modularitāte, plašums, komforts Trafic SpaceClass: VIP transports
atklājiet ceļotprieku no jauna
6 aizmugurējās sēdvietas, sēdekļi, kas novietoti cits pret citu, 220 V kontaktligzdas, individuālas lasīšanas gaismas – Trafic SpaceClass piedāvā jaunas ceļošanas iespējas. Izbaudiet ērto vadītāja vietu un novērtējiet kabīnes eleganci: jauno hromēto pārnesumu sviru, jauno Météor Grey krāsas instrumentu paneli un daudz ko citu. Komforts jūs pavadīs ik braucienā.
biznesa klases pieredze
Trafic SpaceClass ar Signature pakotni nodrošina augstākās klases braucienus. Grozāmie, bīdāmie un saliekamie sēdekļi ir viegli pielāgojami jūsu vajadzībām, saglabājot pietiekami vietas 7 braucējiem un vienlaikus neierobežojot kravas telpu ar līdz pat 1,8 m³ tilpumu. Bīdāms centrālais galdiņš pārvērš Trafic SpaceClass par patiesi ērtu mobilo biroju.
jūsu piedzīvojumu kompanjons

Atdzīviniet savas piedzīvojumu slāpes ar Escapade versiju.


Viens, divi, un jūsu automašīnas salons kļūst par īstu guļamistabu: salieciet sēdekļus un atpūtieties 1,90 m garā divguļamajā gultā, izbaudot tonēto logu nodrošināto diskrētumu.


Ceļojiet bez robežām!
Trafic Spaceclass. uzzināt vairāk
atklājiet līdzīgus modeļus
Trafic Combi
Trafic Combi