TRAFIC

Renault Trafic
Renault Trafic

iespaidīgs dizains
Jauns priekšdaļas dizains ar pārveidotu buferi, horizontālu dzinēja pārsegu, vertikālu radiatora režģi un jaunu Cumulus Blue krāsu – Trafic piesaista skatienus.

Uzticams un dinamisks furgons

Trafic jūs iegūstat labāko komforta un praktiskuma apvienojumu. Kabīne un kravas telpa ir pārdomāta līdz vissīkākajām detaļām. Starpsiena ar lūku zem pasažiera sēdekļa ļauj pārvadāt līdz 4,15 m garu kravu, savukārt kravas telpas taisnstūra forma palielina ietilpību līdz 8,9 m³. Kabīnē jūsu rīcībā ir uzglabāšanas nodalījumi ar 88 litru kopējo tilpumu un mobilā biroja funkcionalitāte, kas ļauj strādāt jebkur un jebkurā laikā.
skatīt galeriju

aprīkojums

praktisks, universāls un drošs

Renault Trafic
funkcionāls interjers
Iekārtojieties ērtāk savā Renault Trafic un strādājiet jebkurā vietā. Pateicoties modulārajam iekārtojumam, jums tikai jānoloka vidējā sēdekļa atzveltne, un salons kļūs par mobilu biroju. Uz improvizētā A4 formāta galdiņa jūs varat novietot klēpjdatoru vai darba dokumentus.
Renault Trafic
optimizēta kravas telpa
Atverama lūka starpsienā zem pasažiera sēdekļa nodrošina lielāko kravas garumu šajā segmentā – līdz 4,15 m. Pateicoties kravas telpas taisnstūra formai, tās ietilpība sasniedz 8,9 m3.
Renault Trafic
droša braukšana
Dodieties plānotajos maršrutos, baudot pārliecību, ko sniedz 10 jaunas braukšanas palīgsistēmas: aklo zonu uzraudzība, aktīvā kruīza kontrole, joslas kontrole, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma... Darbs uz ceļa vēl nekad nav bijis tik ērts un drošs .
aprīkojums
mūsu risinājumi uzņēmumiem
Kopš 1980. gada Trafic pielāgojas jūsu profesionālās darbības prasībām. 

Iekšējā koka apdare, aizsargpārklājums, uzglabāšanas nodalījumi... Personalizētu piederumu piedāvājums, kas atbilst jūsu vajadzībām.

risinājumi visām nozarēm

plašas pielāgošanas iespējas atbilstoši profesionālās darbības veidam

Trafic – furgons ikvienai nozarei
Pateicoties plašam pielāgošanas iespēju un papildu aprīkojuma klāstam, Trafic ir viegli konfigurējams un personalizējams. 

Izvēlieties furgona versiju, kas ir piemērota tieši jūsu darbībai. Divi garumi, divi augstumi, kravas telpas tilpums no 5,8 līdz 8,9 m3, palielināta kabīne, stiklojums, starpsienas, durvis u.c. 

Izvēlieties šasijas variantu un pēc tam jums piemērotāko adaptāciju: kravas nodalījumu ar maksimālu ietilpību, saldēšanas kameru, food-truck vai pat pašizgāzēju.
uzzināt vairāk par Renault Trafic