atvingiuojat savu ikdienas darbu!

media nav evolution sistēma

Aprīkojums, funkcijas, pakalpojumi, jauninājumi, saderība utt. Skatiet informāciju par savu Media Nav Evolution multivimediju sistēmu.
aprīkojums
Media Nav
7" skārienekrāns

Izmantojiet lielo 7 collu skārienekrānu gluži kā izturīgu planšetdatoru. Precīza vadība un perfekta integrācija instrumentu panelī nodrošina optimālu braukšanas drošību.

 • Multitouch funkcija ir pieejama Google Maps un Android Auto™
 • Multitouch nav pieejama Carplay
 • Multitouch nav pieejama iebūvētajā navigācijā
Media Nav
vairāki audio skaņas avoti
Viegli atrodiet savu iecienītāko radiostaciju (līdz 12 stacijām) ar vienu pieskārienu ekrānam vai izmantojot vadības pogas uz stūres. Izbaudiet savu iecienītāko mūziku, izmantojot Bluetooth®, USB vai audio ligzdu.
Media Nav
Комплект громкой связи
Veiciet vai saņemiet drošus zvanus, izmantojot Bluetooth® savienojumu.
 

* Iespēja savienot pārī līdz 5 tālruņiem.
funkcijas
Media Nav
Siri balss komandas
С совместимым iPhone (начиная с iPhone 5 и iOS 7.1), осуществляйте вызовы сохраненным контактам безопасно, при помощи элементов управления на рулевом колесе.
  Media Nav
  Android Auto™ un Media Nav Evolution*
  Izbaudiet sava viedtālruņa labākās lietotnes (Android 5 vai jaunāka versija), tām strādājot braukšanas režīmā. Google Maps pārvietos navigācijas vadību uz Media Nav Evolution ekrānu. Jūs arī varat diktēt ziņojumus un viegli izvēlēties savus iecienītākos mūzikas ierakstus.
   

  Neaizmirstiet tālrunī aktivizēt mobilo datu pārraidi un pievienot to USB ligzdai, izmantojot tālruņa ražotāja sertificētu kabeli.
   

  * Pieejamība atkarīga no modeļa un ražošanas datuma.
  Media Nav
  Apple Carplay™ un Media Nav Evolution*
  Izmantojiet Media Nav Evolution ekrānā labākās iPhone lietotnes (no iphone 5 un iOS 7.1), kuras Apple ir apstiprinājis braukšanas režīmam. Pievienojiet iPhone USB ligzdai ar oriģinālo kabeli, lai klausītos mūziku. Jūs arī varat viegli lasīt un diktēt ziņas, zvanīt vai saņemt navigācijas norādes.
   
  Lai izmantotu Apple CarPlay, neaizmirstiet ieslēgt mobilo datu pārraidi.
   
  * Pieejams atkarībā no modeļa un ražošanas datuma.
  VISAS ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM PAR MEDIA NAV EVOLUTION