renault marka

Aizrautība ar automobiļu izstrādi un ražošanu ir tas, kas mūs iedvesmo un motivē ik dienu. Mēs veltām visus spēkus, lai mūsu automobiļi, produkti un pakalpojumi atbilstu jūsu vajadzībām un ļautu jums dzīvot ar prieku.
dzīvot ar aizrautību

ar ko mēs atšķiramies?

Renault marka
Franču dizains
Juteklisks un silts stils kā iekšpusē, tā ārpusē... un novatoriskas koncepcijas, kas diktē autotirgus tendences. Tas ir tas, ko mēs saucam par franču dizainu.
Renault marka
Easy Life
Mūsu solījums sniegt visaptverošu atbalstu, apmierināt jūsu vajadzības un vienkāršot ikdienas darbus, lai jūs varētu baudīt dzīvi vēl pilnīgāk.
MŪSU PIEREDZE
R.S.
R.S.
Motorsports mūsu vēsturē ieņem centrālo vietu. No Formula 1™ līdz Renault Sport Series mūs virza mūsu aizrautība ar sāncensību.

Mūsu unikālās uzvaras ir mūsu zināšanu un prasmju rezultāts. Līdztekus pieredzei, ko esam uzkrājuši un turpinām krāt trasēs visā pasaulē, mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu sporta modeļu klāstam labākās R.S. tehnoloģijas.
ELEKTROMOBIĻI
Renault elektromobiļi
Būdami pionieri un līderi elektriskās mobilitātes jomā, mēs vēlamies padarīt 100% elektrisko transportlīdzekļu ikdienas lietošanu vienkāršāku un pieejamāku, piedāvājot modernu produktu klāstu, specializētus risinājumus un pakalpojumus.

Nulle stresa, nulle emisiju, viegli vadāmi un uzlādējami – mūsu privātajiem pircējiem un uzņēmumiem domāto automobiļu klāsts ir gatavs pielāgoties jūsu ikdienas vajadzībām, vienlaikus risinot vides jautājumus gan šodien, gan rīt.
INITIALE PARIS
INITIALE PARIS
Franču dizaina kārdinājums ar INITIALE PARIS. Piedāvājot spilgtu dizainu, izmeklētus materiālus, augstas kvalitātes audio sistēmu un MULTI-SENSE tehnoloģiju (atkarībā no modeļa), INITIALE PARIS ir mūsu zināšanu un pieredzes labākais iemiesojums – īpašai pieredzei, kas jūs iedvesmos ik dienu.
RENAULT PRO+
Renault Pro+
Renault Pro+ ir komerciālo automobiļu un pakalpojumu klāsts, kā arī pārstāvju tīkls, kas radīts transporta uzņēmumiem un citiem profesionāļiem.


Kādas ir mūsu ambīcijas? Mēs vēlamies atvieglot jūsu dzīvi ar optimāliem risinājumiem, kas atbilst jūsu profesijas vajadzībām un paaugstinātu jūsu biznesa efektivitāti.

Renault marka
MULTI-SENSE
Aktivizējiet MULTI-SENSE sistēmu iebūvētajā R-LINK 2 skārienekrānā un ļaujiet tai izmantot visas jūsu automašīnā uzstādītās braukšanas atbalsta tehnoloģijas.
Renault marka
4CONTROL
Pārliecinoši kontrolējiet kustības trajektoriju neatkarīgi no ceļa apstākļiem, izmantojot unikālo 4CONTROL tehnoloģiju.

atklājiet mūsu automobiļu klāstu

Renault marka
uzziniet vairāk
Mūsu automobiļu klāsts