Renault piederumi

rezerves daļas

oriģinālās rezerves daļas

Rezerves daļas
Renault saviem klientiem iesaka izmantot oriģinālās rezerves daļas, jo tās atbilst ražotāja norādītajām kvalitātes un drošības normām, nodrošinot jūsu apmierinātību ar Renault automašīnas lietošanu.
Kāds labums no oriģinālajām rezerves daļām?

Divas detaļas – oriģināla un neoriģināla – var ārēji izskatīties identiski. Bet tās nav vienādas.

Ideāli piemērotas detaļas un viegla uzstādīšana

Oriģinālās rezerves daļas ir ideāli piemērotas Jūsu automašīnai, to speciālie piederumi nodrošina vienkāršu nomaiņu.

Drošības garantija

Oriģinālās rezerves daļas uztur Jūsu automašīnas augsto kvalitāti. Neoriģinālām rezerves daļām pārsvarā ir atšķirīgs biezums vai masa, un tās tiek ražotas no citas kvalitātes materiāliem. Avārijas gadījumā pastāv risks, ka neoriģinālās rezerves daļas neizturēs un tiks deformētas.

Uzticamība un drošība

Katra oriģinālā rezerves daļa pilnīgi atbilst paraugam, līdz ar to tiek nodrošināta automašīnas oriģināli paredzētā jauda, kā arī visas no garantijas izrietošās tiesības. BezRenaultrezerves daļām piedāvājam arī Motrio detaļu kopumu, kas ir paredzētsRenaultun citu marku vecākām automašīnām.

Piedāvāto Motrio detaļu cenas ir ļoti pievilcīgas.

motrio detaļas

Motrio detaļas

Motrio piedāvājumā ietverts plašs ekspluatācijas detaļu sortiments, tostarp bremžu kluči un diski, gultņi, amortizatori, visu veidu filtri, sadales vārpstas pievadi, aizdedzes sveces un kvēlsveces, akumulatori, spuldzītes, logu tīrītāji, klusinātāji un ekspluatācijas šķidrumi.

Tuvākajā nākotnē tiek plānots ievērojami paplašināt sortimentu ar vēl vairāk rezerves daļām.

Motrio detaļas ir pieejamasRenaultpilnvarotajos servisos.

Piedāvājam izmantot komplekso pakalpojumu, kurā ietverta nopirktās detaļas uzstādīšana. Tas nodrošina gada garantiju ne tikai pašai rezerves daļai, bet arī uzstādīšanas kvalitātei.