CLIO E-TECH FULL HYBRID

Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid

tam ir visi Clio dotumi un papildus arī hibrīda piedziņa

Clio… tagad arī hibrīds
Pateicoties inovatīvajai hibrīdpiedziņai ar automātisko uzlādi, samazinot ātrumu un bremzējot, Clio E-Tech full hybrid nodrošinās izcilu braukšanas prieku un ekonomiju, samazinot degvielas patēriņu.
skatīties galeriju

aprīkojums

uzziniet par visām jaunā Clio priekšrocībām…

Plašais salons, lielie interaktīvie ekrāni, maksimāla drošība un modernas braukšanas palīgsistēmas.
Avārijas bremzēšanas aktīvā palīgsistēma
Clio – tas ir sargenģelis, kas pastāvīgi seko izmaiņām uz ceļa un satiksmē. Negaidīti parādoties gājējam… automobilis par to brīdinās un aktivizēs automātisko avārijas bremzēšanas palīgsistēmu.
Sistēma EASY LINK
Pateicoties jaunajai vadības sistēmai EASY LINK, jūs varat izmantot personalizējamo, intuitīvi uztveramo un vienkārši vadāmo multivides sistēmu ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu līdz 9,3".
Adrešu meklēšana ar Google
Vēlaties saplānot laiku Berlīnē vai varbūt meklējat itāļu restorānu? Atrodiet brauciena galamērķi ar detalizētu tematisko informāciju Google meklētājā, jūsu rīcībā esot vairāk nekā 100 miljoniem interešu punktu.

dzinēji

Clio E-Tech full hybrid: Jaunais hibrīdu standarts

Clio E-Tech full hybrid
Līdz 80% braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā
Piedzīvojiet elektromobiļa vadīšanas bezprecedenta pieredzi. Clio E-Tech ar hibrīda piedziņu apvieno motorus: elektrisko un iekšdedzes, tiem strādājot kopā ar izcili efektīvo automātisko transmisiju Multi-mode. Rezultāts? Iedarbināšana tikai elektriskajā režīmā, 80% braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā, kā arī bauda no klusuma, ko sniedz elektriskais auto.
Clio E-Tech full hybrid
Ekonomija pilsētā, gan ārpus tās robežām
Ieslēdzot hibrīda režīmu, degvielas ekonomija ir acīmredzama gan pilsētā, gan aiz tās robežām, degvielas patēriņam sarūkot par līdz pat 40%, salīdzinot ar parastu iekšdedzes dzinēju. Clio R-TECH arī nodrošina ārkārtīgi relaksējošu ceļojumu: liela gaitas rezerve, bez papildu uzlādes... plus Clio komforts un praktiskums.
Clio E-Tech full hybrid
Jauna braukšanas pieredze
Clio E-Tech ar hibrīda piedziņu piedāvā braukšanas prieku un drošību dinamisku paātrinājumu laikā, pateicoties 140 ZS summārajai jaudai. Savukārt izcilā elektromotora atsaucība apvienojumā ar automātisko transmisiju Multi-mode nodrošina spēcīgu startu un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu. Personalizējiet jūsu braukšanu, izmantojot dažādos MULTI-SENSE režīmus.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric