Kangoo dzinēji

vairāk par dzinējiem

Pateicoties servisa programmai, kas balstās uz tehniskajām pārbaudēm ik pēc 2 gadiem vai ik pēc 30 000 km nobraukuma*, jūsu Kangoo Van vienmēr būs nevainojamā kārtībā.
DĪZELIS
Mūsu jaunie dīzeļdzinēji atbilst jaunajam EURO6 E standartam un ļaus samazināt degvielas patēriņu, pateicoties eco režīmam.
Blue dCi 95
efektīvais
Pateicoties 260 Nm griezes momentam, šis 1,5 litru AdBlue® turbodzinējs lieliski apvieno degvielas ekonomiju un braukšanas prieku. Tas ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu.
Blue dCi 115
universālais
Šo 1,5 litru AdBlue® turbodzinēju var aprīkot ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu. 270 Nm griezes moments nodrošina vēl spēcīgāku dinamiku un lielāku braukšanas prieku, vienlaikus saglabājot kontroli pār degvielas patēriņu.
BENZĪNS
Mūsu benzīna dzinēji apvieno nelielu degvielas patēriņu, pārliecinošu veiktspēju un zemas ekspluatācijas izmaksas.
TCe 100 FAP
ekonomiskais
1,3 litru turbodzinējs ar tiešo degvielas iesmidzināšanu un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu var lepoties ar 200 Nm griezes momentu, kas nodrošina optimālu automašīnas vadīšanu. Izbaudiet samazinātu degvielas patēriņu, kamēr par izmešu samazināšanu gādā cieto daļiņu filtrs un NOx reducēšanas sistēma.
TCe 130 FAP
daudzpusīgais
Dzinējs ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu.
* atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais.

uzzināt vairāk par jaunais Kangoo
atklājiet līdzīgus modeļus
Trafic Combi
Trafic Combi