Kangoo dzinēji

vairāk par dzinējiem

Pateicoties servisa programmai, kas balstās uz tehniskajām pārbaudēm ik pēc 2 gadiem vai ik pēc 30 000 km nobraukuma*, jūsu Kangoo Van vienmēr būs nevainojamā kārtībā.
DĪZELIS
Mūsu jaunie dīzeļdzinēji atbilst jaunajam EURO6 DFULL standartam un ļaus samazināt degvielas patēriņu, pateicoties eco režīmam.
Blue dCi 95
ekonomiskais
1,5 litru AdBlue® turbodzinējs, kas pieejams ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, apvieno vienkāršību un braukšanas prieku, ko garantē vēl lielāks 260 Nm griezes moments.
Blue dCi 115
universālais
1,5 litru AdBlue® turbodzinējs ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 7 pakāpju automātisko divsajūgu pārnesumkārbu. Pateicoties 270 Nm griezes momentam, tas sniedz īstu braukšanas prieku un vienlaikus nodrošina zemu degvielas patēriņu.
BENZĪNS
Mūsu jaunās paaudzes benzīna dzinēji apvieno vienkāršību, efektivitāti un zemas apkopes izmaksas.
TCe 100 FAP
ekonomiskais
1,3 litru turbodzinējs ar tiešo degvielas iesmidzināšanu un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu var lepoties ar 200 Nm griezes momentu, kas nodrošina optimālu automašīnas vadīšanu. Izbaudiet samazinātu degvielas patēriņu, kamēr par izmešu samazināšanu gādā cieto daļiņu filtrs un NOx reducēšanas sistēma.
TCe 130 FAP
universālais
1,3 litru turbodzinējs ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, sīko daļiņu filtru un NOx reducēšanas sistēmu ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 7 pakāpju automātisko divsajūgu pārnesumkārbu. 240 Nm griezes moments, kas nodrošina dinamiku un elastību, vienlaikus palīdz samazināt degvielas patēriņu.
* atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais.

uzzināt vairāk par jaunais Kangoo
atklājiet līdzīgus modeļus
Trafic Combi
Trafic Combi