KANGOO

universālis visai ģimenei
Kangoo
dizains Plašs un elegants universālis
Dinamisks siluets, C formas LED lukturu līnija un 17 collu vieglmetāla diski. Kangoo ir atjauninājis savu ikonisko dizainu. Jauns salons, rūpīgi pārveidots instrumentu panelis, 15 glabāšanas nodalījumi (44,8 litri). Jaunais Kangoo apvieno komfortu, prieku un praktiskumu.

APRĪKOJUMS

jaunas paaudzes komforts

Kangoo
multivides sistēmas easy link
Vienkārši pievienojiet viedtālruni, lai piekļūtu savām lietotnēm un tiešsaistes pakalpojumiem multivides sistēmas easy link centrālajā 8" ekrānā, kas ir saderīgs ar Android Auto™ un Apple Carplay™.
Kangoo
10 braukšanas palīgsistēmas
Aktīvais avārijas bremzēšanas palīgs (AEBS), joslas ieturēšanas palīgsistēma un aklās zonas uzraudzība. Pateicoties mūsdienīgām un inovatīvām vadītāja palīgsistēmām, jūsu braucieni būs droši un mierīgi. Izbaudiet braukšanu ar Traffic Assist* un adaptīvo kruīza kontroli Stop&Go*.
Kangoo
daudzi praktiski risinājumi
Vedams garš priekšmets? Izmantojiet inovatīvos jumta stieņus, ko bez instrumentiem un piepūles var pārlikt no gareniskā virziena uz šķērsenisko. Pateicoties salona daudzajām konfigurācijām, salokāmajam pasažiera sēdeklim* un lielajai bagāžas nodalījuma ietilpībai (no 775 līdz 3500 litriem), jūs varat pārvadāt visu, ko vēlaties.
* pieejams drīzumā.

uzzināt vairāk par jaunais Kangoo
atklājiet līdzīgus modeļus
Trafic Combi
Trafic Combi