Jaunais Renault Arkana

dinamiskās TCe un E-Tech hibrīda piedziņas sistēmas, kā arī pārdomātas borta tehnoloģijas padarīs ikvienu braucienu ar jūsu Renault Arkana par neaizmirstamu pieredzi

hibrīda piedziņa pieejama visos aprīkojuma līmeņos

Arkana
E-Tech full hybrid – universāla hibrīda piedziņa bez nepieciešamības uzlādēt
Jaunā Renault Arkana hibrīda piedziņa ir identiska tai, kas jau izmantota Clio E-Tech full hybrid. Tas ļauj uzsākt braukšanu elektriskajā režīmā un nodrošina īstu braukšanas prieku jebkurā situācijā, pateicoties dinamiskam un tūlītējam paātrinājumam. Hibrīdiekārta izceļas ar augstu energoefektivitāti un jo īpaši ar novatorisku daudzrežīmu transmisiju, efektīvu bremžu sistēmu ar enerģijas atgūšanu un spēju ātri automātiski uzlādēt akumulatoru. Pilsētas robežās tīrā elektriskajā režīmā iespējams veikt līdz pat 80% attāluma, un degvielas patēriņš nepārsniedz 5,1 l/100 km.
Arkana
TCe 140 un TCe 160 dzinēji: elastība un veiktspēja
Jaunais Renault Arkana visos aprīkojuma līmeņos ir pieejams ar benzīna turbodzinēju. 1,3 TCe. Šis ekonomiskais un efektīvais motors 140 ZS, kā arī 160 ZS jaudas versijā ir apvienots ar mikrohibrīda tehnoloģiju. Izmantojot ģeneratoru ar startera funkciju, kas savienots ar 12 voltu litija jonu akumulatoru, tam esot izvietotam zem pasažiera sēdekļa, sistēma nodrošina vienmērīgāku Stop & Start darbību pie nelieliem dzinēja apgriezieniem. 12 voltu sistēma palīdz motoram arī grūtākajās iedarbināšanas situācijās un paātrināšanas fāzē, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešus, vienlaikus garantējot vienmērīgāku startu un augstu braukšanas komforta līmeni.
Arkana
Automātiskās pārnesumkārbu komforts
Jaunais Renault Arkana piedāvā divu novatorisku transmisiju izvēli – 7 pakāpju divsajūgu EDC TCe motoriem un transmisiju ar daudzrežīmu sajūgu E-Tech full hybrid versijai ar 15 pārnesumiem! Abām transmisijām raksturīga vienmērīga un tūlītēja pārnesumu pārslēgšana, kā arī braukšanas komforts. Tie pārnes piedziņas sistēmu jaudu un pilnīgu dinamiku uz riteņiem, vienlaikus nodrošinot optimālu degvielas patēriņu un CO2 izmešus.

jaunā Renault Arkana aprīkojums

Arkana
Е-Shifter transmisija
Tāpat kā Jaunais Espace un Captur augstākos aprīkojuma līmeņos, arī E-Tech full hybrid versija ir aprīkota ar “E-shifter”, kas darbojas pēc by-wire principa (bez mehāniskām trosēm). Šis risinājums nodrošina ergonomiski optimālu pārslēga izvietojumu automašīnas salonā, kā arī maksimāli palielina braukšanas prieku.
Arkana
Universāls un tehnoloģijām bagāts salons
Jaunā Renault Arkana salonā centrālajā konsolē ir izvietots liels uzglabāšanas nodalījums ar induktīvo lādētāju (Qi standarts) un divām USB ligzdām mobilo ierīču uzlādēšanai. Konsoles sānos atrodas papildu kabata, kurā var ievietot klēpjdatoru, tālruni vai planšetdatoru, un aizmugurē ir vēl divas vietas pasažieru ierīcēm. Turklāt centrālajā roku balstā var uzglabāt atslēgas, brilles vai maku, bet durvju paneļu nodalījumos – ūdens pudeles.
Arkana
Komforts un drošība
Mūsu inženieri ir nodrošinājuši, ka jaunajā Renault Arkana ikviens pasažieris jūtas ērti un droši. Pateicoties aprīkojumam, kas ietver modernas braukšanas palīgsistēmas, piemēram, Easy Pilot, sistēmu izbraukšanai atpakaļgaitā no autostāvvietas, aktīvo avārijas bremzēšanu ar gājēju un velosipēdistu noteikšanu, droši un komfortabli var justies ne tikai autovadītājs, bet arī visi apkārtējie.
Arkana
EASY PILOT – automašīnas vadīšanas palīgsistēma braukšanai sastrēgumos un uz šosejas
EASY PILOT apvieno aktīvo kruīza kontroli (ar Stop&Go funkciju), kas darbojas ātruma diapazonā no 0 līdz 160 km/h, un automašīnas joslu ieturēšanas sistēmu, palīdzot uzturēt drošu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Tas ir īpaši efektīvs intensīvas satiksmes apstākļos, jo nodrošina automātisku apstāšanos un kustības atsākšanu 3 sekunžu laikā bez vadītāja iejaukšanās.
Arkana
MULTI-SENSE – personalizēti iestatījumi jūsu Renault Arkana
Pateicoties MULTI-SENSE sistēmai, vadītājs var personalizēt braukšanas pieredzi ar savu automašīnu. Iepriekš iestatītie MULTI-SENSE režīmi ļauj ne vien pielāgot motora darbību un stūres pastiprinātāju atbilstoši jūsu vēlmēm, bet arī regulēt ambiento apgaismojumu un instrumentu klastera iestatījumus. Izmantojot MULTI-SENSE, jums vienā automašīnā var būt vairāki automobiļi. Ekonomisks, videi draudzīgs Eco režīmā, personalizēts MySense režīmā vai sportisks Sport režīmā. Viss ir atkarīgs no jūsu noskaņojuma.
Arkana
360° kamera
Galveno atpakaļskata kameru var papildināt ar trīs papildkameru sistēmu, kas nodrošina 360° panorāmas skatu un vienā attēlā apvieno visus šķēršļus, kas atrodas ap automašīnu. 360° kameru ir ļoti viegli lietot: tā automātiski aktivizējas, kad ieslēdzat atpakaļgaitu. Sistēma parāda divus attēlus: skatu no priekšpuses vai aizmugures – atkarībā no izvēlētā braukšanas virziena, un nodrošina izvēli starp 360° vai tuvplāna skatu no pasažiera puses kameras. Auto novietošana šajā lielajā apvidus auto ir vienkāršāka par vienkāršu!