Renault Arkana

revolucionārs apvidus automobilis ar dinamisku hibrīda piedziņu


mūsdienīgs virsbūves dizains

Arkana
Dinamisks apvidus automobilis
Arkana ir hibrīdu stila ikona. Liels klīrenss (190 mm), augšupejoša vidukļa līnija ar hromētiem elementiem, masīvas riteņu arkas ar aizsarguzlikām – tas viss lieliski iederas sporta apvidus automobiļu stilā. Izteiksmīgais kupejas-krosovera siluets ar lejupkrītošu jumta profilu, ko uzsver izteiksmīgas virsbūves līnijas – Arkana lieliski apvieno spēku un jutekliskumu, praktiskumu un stilu.
Arkana
Automobiļa priekšējā daļa
Renault Arkana priekšējais radiatora režģis ar 3D logotipu tā centrā piešķir modelim elegantu, izsmalcinātu izskatu, ko uzsver arī hromēti akcenti, mašīnas veidolu padarot neaizmirstamu un oriģinālu. Dinamiskais stils atspoguļojas priekšējā bufera skulpturālajā līnijā, savukārt aizsargājošās uzlikas nodrošina lielāku pārliecību braucot.
Arkana
Profila siluets
Virsbūves sānu līnija ir viena no modeļa īpašajām iezīmēm. Tā ļauj jums atpazīt Arkana no pirmā acu uzmetiena, pateicoties unikālam elegances, atlētisma un dinamikas apvienojumam. Jaunais modelis ir aprīkots ar lieliem riteņu diskiem (17 vai 18 collu), tā garums ir 4568 mm, augstums 1571 mm, bet garenbāze 2720 mm. Ideāli plūstošās līnijas veido aerodinamisku siluetu, kas izceļ automašīnas sportisko stilu. Tās klasi pasvītro arī hromētie sānu moldingi un marķējums uz priekšējo riteņu arkām.

versija R.S. Line

Arkana
Versija R.S. Line
Arkana ir ceturtais modelis Renault klāstā pēc Clio, Captur un Megane, kurš ir pieejamas R.S. Line izpildījumā. Automašīnas sportisko garu iedvesmojis ikoniskais Megane R.S. un tas atspoguļo Renault Sport DNS. Spilgto raksturu uzsver izpildījums tumšās krāsās ar melniem lakotiem virsbūves elementiem un F1 moldingu, kas vizuāli sasaucas ar Formula 1 bolīda priekšējā spārnu.
Arkana
R.S. Line aprīkojums
R.S. Line – katra interjera detaļa piesaista skatienu. Īpaša priekšējā paneļa un durvju apdare oglekļa šķiedras stilā, kā arī inkrustēta sArkana josla kabīnes augšējā daļā. Stūresrata ādas apdare un sēdekļu ādas apdare apvienojumā ar Alcantara un elegantām sportiskām nošuvēm sarkanā krāsā, kas rotā arī durvju paneļus. Noslēdzošos akcentus veido šauras sArkanas līnijas uz drošības jostām, alumīnija pedāļu uzlikas un R.S. Line logotips.

interjera dizains
Jaunais Renault Arkana pārsteidz ar modernu un ērtu interjeru, visiem pasažieriem nodrošinot optimālus ceļošanas apstākļus.
Arkana
Instrumentu panelis
Renault Arkana kabīne piesaista uzmanību ar savu eleganto dizainu un ir harmoniskā saskaņā ar virsbūves stilu un mūsdienīgo ergonomiku. Lielais 9,3" Easy Link skārienekrāns un 10,25" digitālais klasters ļauj intuitīvi izmantot visas automobiļa sistēmas, savukārt augstas kvalitātes apdare ir maiga un patīkama pieskārienam.
Arkana
Komforts un plašs salons
Pateicoties augstajai sēdvietai, vadītājam ir nodrošināts komforts un lieliska ergonomika, kā arī drošības sajūta. Aizmugurējā sēdekļa pasažieri var izmantot ventilācijas deflektorus, kas atrodas aizmugurējā viduskonsolē. Bezprecedenta plašais Arkana salons garantē ērtu ceļošanu visiem pasažieriem. Palielināts aizmugurējā sēdekļa atzveltnes slīpums, 211 mm attālums ceļgalu līmenī un 305 mm telpa kājām šīs klases automobilī ir iespaidīgs rādītājs.
Arkana
Apdare
Jaunais apdares variantu dizains pārvērš Renault Arkana interjeru. Zen versijā interjerā izmantota auduma apdare, savukārt Intens versijā apdarē audums kombinēts ar eko ādu, un pēc izvēles kā papildu aprīkojums ir pieejama eleganta ādas apdare ar spilgtiem dekoratīvajiem elementiem. Savukārt versijā R.S. Line apdare veidota, izmantojot Alcantara ādu ar sportiskiem sarkaniem akcentiem.
Arkana
Ietilpīgs bagāžas nodalījums
Runājot par bagāžas kapacitāti, Renault Arkana piedāvā ļoti ietilpīgu bagāžas nodalījumu (513 litri TCe versijai un 438 litri E-Tech hibrīdam). Bagāžas nodalījuma grīdu atkarībā no jūsu vajadzībām var pārlikt apakšējā stāvoklī, lai palielinātu tā ietilpību, vai augšējā stāvoklī, lai atvieglotu smagas bagāžas iekraušanu. Aizmugurējā sēdekļa atzveltni var nolocīt attiecībā 1/3-2/3, iegūstot pilnīgi līdzenu virsmu.