MŪSU PIEDERUMI

Vai vēlaties savam Renault piešķirt unikālu raksturu? Drošības vai personalizācijas elementi, risinājumi bagāžas telpas optimizēšanai, multimediju aprīkojums... Mūsu risinājumi nodrošinās, ka Renault atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

PERSONALIZĒJIET SAVU RENAULT

Uzziniet vairāk par piederumiem, ko piedāvājam jūsu automobilim.

MŪSU PIEDERUMI PASAŽIERU AUTOMOBIĻIEM

Prieks, praktiskums, komforts... Izvēlieties piederumus, kas izstrādāti jums un jūsu Renault.
PERSONALIZĒŠANA
Izveidojiet savu stilu
Alumīnija diski, ārējo spoguļu korpusi, uzlīmes, durvju sliekšņi, interjera dekoratīvie elementi. Mēs jums piedāvājam plašāko piederumu klāstu.
KOMFORTS UN MULTIMEDIJI
Ceļojiet ar ērtībām
Padariet savu Renault vēl ērtāku ar mūsu salona organizēšanas risinājumiem – tīkliem, režģiem, uzlikām... Un, ja vēlaties, lai jūsu interjers vienmēr būtu kā jauns, izmantojiet mūsu pārvalku un grīdas paklāju klāstu.
Mūsu multimediju risinājumi
Izveidojiet personīgo multimediju salonu, izmantojot Renault portatīvu DVD ekrānu, un sajūtieties kā koncertā, baudot Focal 8.1 audio sistēmas skanējumu.

MŪSU PIEDERUMI UZŅĒMUMA AUTOMOBIĻIEM

Padariet savu biznesa partneri vēl praktiskāku un efektīvāku. Mūsu Renault piederumu klāsts ir kā radīts jūsu biznesa vajadzībām.
accessories
uzlabojiet savu efektivitāti
Pakaramie, roku balsti, drošības sistēmas un bagāžas nodalījuma organizatori, Hands Free kartes, tālruņu piederumi... Mūsu piederumi atvieglos jūsu biznesa ikdienu.
accessories
Izvēlieties komerctransporta piederumus, kas atbilst jūsu vajadzībām
Sakabes āķi, transportēšanas sistēmas, drošības piederumi un speciālais aprīkojums... Mēs esam izstrādājuši virkni piederumu, kas padarīs jūsu Renault KANGOO, EXPRESS, Renault Trafic vai Renault MASTER pilnībā pielāgotu jūsu biznesa vajadzībām.
Padariet dzīvi vienkāršāku ar Renault servisu

kā vēl mēs varam jums palīdzēt?

JŪSU RENAULT UN JŪS ARĪ…

accessories
Renault serviss
Renault Boutique Lifestyle
accessories
Renault serviss
Mūsu Renault servisa tīkls
Vietnē piedāvātie automašīnu modeļu un piederumu fotoattēli ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no faktiskajiem produktiem. Automašīnu tehniskie dati, komplektācijas, aprīkojums un cenas, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas, pakalpojumu izmaksas var mainīties un tikt aktualizētas. Vietnē sniegtā informācija nav uzskatāma par piedāvājumu Civilkodeksa 66. panta izpratnē un nav aicinājums uz pārrunām. Individuālo vienošanos par transportlīdzekļa aprīkojumu, tehniskajiem parametriem, piederumiem un cenu, rezerves daļām, kā arī piegādes veidu un laiku regulē līgums, kas noslēgts ar Pilnvaroto partneri.