apkope un remonts

Renault piederumi

Personalizējiet jūsu automobili
Piešķiriet savam Renault neatkārtojamu izskatu. Papildu aprīkojums un piederumi, drošība, bagāžas nodalījuma apjoma optimizācija, multimediji… Mūsu risinājumi atbilst jūsu vēlmēm.

Zināšanu spēks

Ir Renault, un ir jūsu Renault. Izvēlieties piederumus pēc saviem ieskatiem. Parādiet savu individualitāti – ļaujiet jūsu automašīnai būt unikālai!
Renault accessories

Radiet savu stilu

Vieglmetāla diski, atpakaļskata spoguļu korpusi, sliekšņu uzlikas, personalizēti dizaina elementi un cits aprīkojums… Robežas nosaka vienīgi jūsu iztēle.
Renault accessories

Salons un multimediju sistēmas

Izveidojiet savā Renault īstu multimediju salonu. Izmantojot portatīvo DVD ekrānu un akustisko sistēmu 8.1 Focal, katrs ceļojums kļūs par neaizmirstamu pieredzi.

Mūsu piederumu klāsts – atbilde uz jūsu vēlmēm

Renault accessories

Praktiskums

Renault piederumi apvieno nepārspētu funkcionalitāti ar maksimālu drošību, vienkāršu lietošanu un unikāliem dizaina risinājumiem.
Renault accessories

Vēl vairāk un labāk

Līdzi ņemot velosipēdu, dodoties dabā vai atvaļinājuma ceļojumā – ir tik daudz situāciju, kad jums būs nepieciešams vairāk vietas un funkcionāli risinājumi. Jumta reliņi, veloturētājs, bagāžas nodalījuma tīkli… Katrs brauciens ar Renault piederumiem būs neaizmirstams.
Renault accessories

Komforts katrai dienai

Vēl funkcionālāks Renault, pateicoties interjera papildu aprīkojumam: atdalīšanas un nostiprināšanas tīkli, bagāžnieka aizsargieklāji, sadalītāji, lai optimizētu iekštelpas izmantošanu. Savukārt, lai grīdas segums vienmēr izskatītos kā jauns, izmantojiet oriģinālos grīdas paklājus.
Renault accessories

Brauciet droši

Iebūvētā signalizācija gādās par jūsu Renault aizsardzību un īpašnieka sirdsmieru. Ziemā, kad braukšanas apstākļi kļūst sarežģīti, izmantojiet sniega ķēdes, kas nodrošina efektīvu saķeri.