Apkope un remonts

Renault piederumi

Personalizē savu auto

Vēlies savam Renault piešķirt neatkārtojamu izskatu? Pievieno elementus drošībai vai individualitātei, optimizē bagāžas ietilpību, multimediju aprīkojumu... Mūsu risinājumi atbilst tavām vajadzībām, bet auto vadība būs patīkami mierīga.

Zināšanu spēks

Ir Renault un ir tavs Renault. Izvēlies piederumus pats. Piepildi sapņus - padari savu auto unikālu!

Radi pats savu stilu

Lietie diski, ārējo spoguļu korpusi, uzlīmes, sliekšņu uzlikas, citi aprīkojuma elementi... Robežas vilktas vien iztēlē.

Sajūties kā multimediju salonā

Radi savā Renault īstu multimediju salonu. Sajūti koncerta klātbūtni ar portatīvu DVD ekrānu un 8.1 Focal akustisko sistēmu - ceļojums vienmēr būs neaizmirstams.

Pārliecinies - tava ikdiena kļūs vēl vienkāršāka

Tas ir tik praktiski!

Renault piederumi apvieno izteiktu funkcionalitāti ar maksimālu drošību un vienkāršu izmantojamību ar unikāliem dizaina risinājumiem. Tev jau ir viss nepieciešamais!

Ved vēl vairāk un labāk!

Izbraucot brīvdienās ar velosipēdu, dodoties pie dabas vai atvaļinājumā - ir tik daudz situāciju, kad tavā auto nepieciešams vairāk vietas. Bagāžas sliedes, stiprinājumi velosipēdu pārvadāšanai, bagāžas tīkli... Ar šiem Renault piederumiem - ceļo, kā un kad vēlies.

Komforts katrai dienai

Tavs Renault būs vēl funkcionālāks ar šo iekšējo aprīkojumu: tīkli, bagāžas nodalījuma ieliktņi, telpas izmantojuma optimizācijai paredzēti sadalītāji. Ja vēlies, lai salons vienmēr šķistu kā jauns, izmanto mūsu piedāvātos grīdas paklājiņus.

Vadi droši

Saglabā mieru - tava Renault pasargāšanai piedāvājam iebūvētu signalizācijas sistēmu. Drošībai apgrūtinātos vadīšanas apstākļos ziemā palīdzēs sniega ķēdes, kas nodrošinās saķeri ar ceļa segumu.