apkope un remonts

Renault piederumi

Personalizējiet jūsu automobili
Piešķiriet savam Renault neatkārtojamu izskatu. Papildu aprīkojums un piederumi, drošība, bagāžas nodalījuma apjoma optimizācija, multimediji… Mūsu risinājumi atbilst jūsu vēlmēm.

zināšanu spēks

Ir Renault, un ir jūsu Renault. Izvēlieties piederumus pēc saviem ieskatiem. Parādiet savu individualitāti – ļaujiet jūsu automašīnai būt unikālai!
Renault aksesuāri
Radiet savu stilu
Vieglmetāla diski, atpakaļskata spoguļu korpusi, sliekšņu uzlikas, personalizēti dizaina elementi un cits aprīkojums… Robežas nosaka vienīgi jūsu iztēle.
Renault aksesuāri
Salons un multimediju sistēmas
Izveidojiet savā Renault īstu multimediju salonu. Izmantojot portatīvo DVD ekrānu un akustisko sistēmu 8.1 Focal, katrs ceļojums kļūs par neaizmirstamu pieredzi.

mūsu piederumu klāsts – atbilde uz jūsu vēlmēm

Renault aksesuāri
Praktiskums
Renault piederumi apvieno nepārspētu funkcionalitāti ar maksimālu drošību, vienkāršu lietošanu un unikāliem dizaina risinājumiem.
Renault aksesuāri
Vēl vairāk un labāk
Līdzi ņemot velosipēdu, dodoties dabā vai atvaļinājuma ceļojumā – ir tik daudz situāciju, kad jums būs nepieciešams vairāk vietas un funkcionāli risinājumi. Jumta reliņi, veloturētājs, bagāžas nodalījuma tīkli… Katrs brauciens ar Renault piederumiem būs neaizmirstams.
Renault aksesuāri
Komforts katrai dienai
Vēl funkcionālāks Renault, pateicoties interjera papildu aprīkojumam: atdalīšanas un nostiprināšanas tīkli, bagāžnieka aizsargieklāji, sadalītāji, lai optimizētu iekštelpas izmantošanu. Savukārt, lai grīdas segums vienmēr izskatītos kā jauns, izmantojiet oriģinālos grīdas paklājus.
Renault aksesuāri
Brauciet droši
Iebūvētā signalizācija gādās par jūsu Renault aizsardzību un īpašnieka sirdsmieru. Ziemā, kad braukšanas apstākļi kļūst sarežģīti, izmantojiet sniega ķēdes, kas nodrošina efektīvu saķeri.