mūsu pakalpojumi uzņēmumiem

Lai pēc iespējas vairāk atbalstītu jūsu biznesu un atvieglotu ikdienas uzdevumus, Renault ir izstrādājis pakalpojumu klāstu, kas apmierinās visas jūsu vajadzības, sākot no pārvaldības līdz uzņēmuma transportlīdzekļa tehniskajai apkalpošanai.

finansējums un budžeta kontrole

Finansēšanas pakalpojumi uzņēmumiem
Lai kādā sfērā būtu jūsu bizness, mēs spēsim piedāvāt finansēšanas risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. No īstermiņa un ilgtermiņa nomas līdz līzingam – jūs noteikti atradīsit kaut ko sev piemērotu!
Mūsu pakalpojumu līgumi
Apskatiet mūsu pakalpojumu līgumu piedāvājumu uzņēmumiem un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu biznesam.

pēcpārdošanas serviss

apkope un remonts
Jūsu transportlīdzekļa apkopes un remonts ir solis, ko svarīgi paredzēt, lai nodrošinātu nepārtrauktu mobilitāti. Apskatiet atbalsta iespējas, kuras esam jums sagatavojuši.
mūsu piederumi
Pārlūkojiet piederumu izlasi un lejupielādējiet mūsu piederumu katalogu, ar kuriem varat aprīkot savu transportlīdzekli atkarībā no jūsu biznesa vajadzībām.

mobilitāte un apdrošināšana

Assistance
Ja notikusi atteice vai nelaimes gadījums, nekavējoties sazinieties ar Renault Assistance tehnisko atbalstu. Sazinieties ar mums pa e -pastu vai tālruni. Mēs atradīsim labāko risinājumu!
paplašināta garantija
Rūpju par savu automašīnu nevar būt par daudz. It īpaši, ja tas ir darbarīks. Lai iegūtu pilnīgu aizsardzību, apsveriet iespēju pagarināt garantiju.