pakalpojumi uzņēmumiem

Koncentrējieties uz savu pamatbiznesu, izmantojot Renault izstrādātos pakalpojumus – no palīdzības uz ceļa līdz apdrošināšanai un apkopei.

mūsu pakalpojumi uzņēmumiem

Izmantojiet dažādus palīdzības un atbalsta pakalpojumus neatkarīgi no atrašanās vietas, tos nodrošinot mūsu plašajam pārstāvju tīklam.
servisa atbalsts
servisa atbalsts
Kontrolējiet izmaksas, izmantojot kompleksos automobiļu apkopes pakalpojumus.  Mūsu eksperti veiks pārbaudi un vienosies par pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, nolietoto detaļu nomaiņu un vispārējo remontu – bez priekšapmaksas.
assistance
assistance
Nodrošiniet mobilitāti kolēģiem jebkuros apstākļos, izmantojot assistance pakalpojumus jūsu ilgtermiņa nomas līguma ietvaros.Mēs parūpēsimies par transportlīdzekli, vadītāju un pasažieriem atteices, avārijas, negadījuma, ugunsgrēka, zādzības, riepu bojājuma, pazaudētu vai bojātu atslēgu gadījumā – jebkurā diennakts laikā!Mums ir individuāli risinājumi visām problēmām, ar kurām jūs varat saskarties ceļā!
riepas

Esot ceļā, brauciet ar mierīgu sirdi, jo nepieciešamības gadījumā par jums parūpēsies mūsu riepu serviss.

Ja nepieciešams riepas remonts vai nomaiņa, mēs ne tikai veicam uzstādīšanu, bet arī riteņu balansēšanu, turklāt atbiltoši līgumam jums nav jāveic priekšapmaksa.

Renault arī biznesam…

assistance
mūsu pakalpojumu līgumi