Captur aksesuāri

Personalizē savu apvidus auto
Pateicoties plašam aksesuāru klāstam, kas sevī ietver stilu un praktiskumu, Tavs Renault Captur nebūs līdzīgs nevienai citai automašīnai.

eksterjera dizains

piešķir tam jaunu dimensiju

Tavs Renault Captur ir konfigurēts īpaši Tev.
Renault Captur
Sveicinošais apgaismojums
Vai meklē savu automašīnu? Netērē velti laiku! Tavs Captur ieslēgs apgaismojumu un parādīs ceļu, kad tuvosies tam vai nospiedīsi pogu uz tālvadības pults.
Renault Captur
Haizivs spuras tipa antena
Pateicoties haizivs spuras tipa antenai, Captur sportiskais profils iegūst vēl dinamiskāku izskatu.
Renault Captur
Virsbūves aizsardzības komplekts
Efektīvi aizsargā tavas automašīnas lakas pārklājumu no nelieliem triecieniem, skrāpējumiem vai daudzajiem bojājumiem. Inovatīvs un ārkārtīgi izturīgs caurspīdīgs pārklājums, kuru var izmantot zonās, kas visvairāk pakļautas riskam.
Renault Captur
Saliekams, daļēji elektrisks sakabes āķis
Aprīko savu Captur ar sakabes āķi, kas tiek izlikts un salikts ar vienu klikšķi, atvieglojot papildu kravas pārvadāšanu!

interjera aprīkošana

vai vēlies piešķirt savam Jaunajam Renault Captur lielāku individualitāti?

Iepazīsties ar mūsu aksesuāru piedāvājumu. 
Renault Captur
Bezvadu uzlādes ierīce viedtālruņiem
Vai izlādējies akumulators? Pagarini sava viedtālruņa darbības ilgumu un uzlādē to bez kabeļa, izmantojot bezvadu uzlādes ierīci. 
Renault Captur
Focal komplekts
Piešķir vairāk iespaidu saviem braucieniem, pateicoties neticamai skaļruņu jaudai un skaņas kvalitātei. Mūzika!
Renault Captur
Tekstila paklājiņi Comfort
Piešķir savai automašīnai nedaudz izsmalcinātības un papildu aizsardzību, pateicoties augstas kvalitātes tekstila paklājiem.
Renault Captur
Sēdekļu pārvalki
Ideāli pasargā salona oriģinālo apdari, piešķir stilu un individualitāti. Precīzi, ar intuitīvu stiprinājumu sistēmu, vienkārši veikt uzstādīšanu un tīrīšanu.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid