tehnoloģija un savienojamība

tehnoloģija un savienojums

Renault Captur
connected driving - Renault Captur E-Tech full hybrid
braukšanas prieks ar saistītiem pakalpojumiem
Renault Captur 10,4 collu centrālais skārienekrāns nodrošinās piekļuvi openR link multivides sistēmai ar iebūvētiem Google pakalpojumiem*. Izbaudiet braukšanas pieredzi, izmantojot savienotos pakalpojumus: navigāciju, balss palīgu un vairāk nekā 50 lietotnes, kas pieejamas pakalpojumā Google Play.

*atkarībā no valsts. My Renault, Google Maps un Google Assistant pakalpojumi ir pieejami 5 gadus no transportlīdzekļa piegādes datuma.

iebūvētie Google pakalpojumi


lietojumprogrammu atbalsts

* atkarībā no valsts. Lai izmantotu lietotnes, kas lejupielādētas no pakalpojuma Google Play, ir nepieciešama datu pakotne, kā arī interneta savienojums no tālruņa un automašīnas. Google, Google Play, Google Maps ir Google LLC preču zīmes.

Renault saistītie pakalpojumi

Izmantojot Renault savienotos pakalpojumus, jūs vienmēr būsiet savienots ar savu automašīnu. Tālvadības sistēmas atjauninājumi, izmantojot FOTA tehnoloģiju (firmware over the air) un tālvadības pulti, izmantojot lietotni My Renault, vienkāršos jūsu ikdienu.
SISTĒMAS ATJAUNINĀJUMS
FOTA - Renault Captur E-Tech full hybrid
pakalpojums, pastāvīgi attīstās (FOTA)
OpenR saites sistēmas atjaunināšana nodrošina piekļuvi jaunākajai programmatūrai, lietojumprogrammām un pakalpojumiem, tostarp izmaiņām un labojumiem, bez nepieciešamības sazināties ar servisa centru.
MY RENAULT
My Renault - Renault Captur E-Tech full hybrid
My Renault
Izmantojot lietotni My Renault, jūs vienmēr būsiet savienots ar savu Captur: izsekojiet un saņemiet pakalpojumu paziņojumus, sazinieties tieši ar ekspertiem un uzziniet vairāk par funkcijām no rokasgrāmatām un atsauces grāmatām. My Renault arī ļauj jums noteikt jūsu Renault Captur ģeogrāfisko atrašanās vietu un daudz ko citu.