drošības līdzekļi un funkcijas

vairāk nekā 28 drošības sistēmas

Renault Captur
starp viņiem

uzlabotas vadītāja palīdzības sistēmas

Ar vairāk nekā 28 uzlabotām braukšanas palīgsistēmām Renault Captur pavadīs jūs ar pārliecību neatkarīgi no tā, vai ceļojat pa pilsētu vai pa šoseju. Viedās tehnoloģijas nodrošinās drošību un komfortu braucot, kā arī vienkāršos parkošanos.

autostāvvieta

kontrole

drošību

pasīvā drošība

Pateicoties īpašajai pētniecības laboratorijai un programmai "cilvēks pirmajā vietā", Renault pastāvīgi strādā, lai radītu jaunas drošības funkcijas. Jaunie sasniegumi pasīvās drošības jomā ir palīdzējuši 5 reizes samazināt upuru skaitu uz ceļiem. Aizsardzības pakāpe, kas nodrošina Renault Captur priekšrocības.
DROŠĪBAS REZULTĀTI UN TRENERIS
Safety score & coach - Renault Captur E-Tech full hybrid
drošības rādītājs un treneris
Drošības reitingu sistēma analizē vadītāja uzvedību katra brauciena beigās: ātrumu, maršrutu, drošu distanci utt. Iegūtos datus izmanto, lai veiktu novērtējumu skalā no 0 līdz 100 un izstrādātu personīgus ieteikumus. Tas palīdz uzlabot braukšanas drošību.
CRASH ASSIST BREMŽU SISTĒMA
Active braking - Renault Captur E-Tech full hybrid
Bremžu palīgsistēma avārijas gadījumā
Uzreiz pēc sadursmes sistēma automātiski iedarbina Renault Captur bremzes, lai novērstu turpmāku kontroles zaudēšanu. Automašīnas apturēšana vai palēnināšana palīdzēs novērst vai samazināt citas sadursmes sekas.